
Doelpunt van Menig helpt Partizan Belgrado niet
BELGRADO (ANP) - Een vroeg doelpunt van de Amsterdammer Queensy Menig heeft Partizan Belgrado niet aan een plaats in de achtste finales van de Conference League geholpen. De Serviërs hadden het eerste duel met FC Sheriff in Moldavië al met 1-0 gewonnen en de voormalig aanvaller van onder anderen PEC Zwolle en FC Twente bezorgde zijn ploeg zo een riante uitgangspositie.
Maar binnen 10 minuten was het alweer gelijk: Cedrik Badolo benutte namens Sheriff een strafschop. De Moldaviërs kwamen kort voor rust op voorsprong, ditmaal scoorde Mouhamed Diop. Die maakte er meteen na de rust 3-1 van, genoeg voor een plaats bij de laatste zestien in het derde Euuropese clubtoernooi.
Meer uit Voetbal
BERN (ANP) - Spanje heeft Portugal op het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen kansloos gelaten. De regerend wereldkampioen was in Bern met 5-0 te sterk. Bij rust was het al 4-0.
7 uur geledenABUJA (ANP) - Oud-doelman Peter Rufai is op 61-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Nigeriaanse voetbalbond.
7 uur geledenSPIEZ (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal spelen zaterdag hun eerste EK-wedstrijd tegen Wales met rouwbanden door het overlijden van oud-international Rinus Israël. Er is geen minuut stilte, laat de KNVB weten.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk is zwaar aangeslagen na het plotselinge overlijden van zijn Portugese ploeggenoot Diogo Jota bij Liverpool. "Man, ik kan het niet geloven en ik wil het niet geloven. Ik ben er absoluut kapot van en vol ongeloof", schrijft de aanvoerder op Instagram.
7 uur geledenSION (ANP) - De Italiaanse voetbalsters zijn het Europees kampioenschap in Zwitserland met een overwinning begonnen. In Sion maakte Arianna Caruso tegen België kort voor rust het enige doelpunt: 1-0. De middenveldster nam de bal in het zestienmetergebied aan en schoot hard raak.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool noemt het plotselinge overlijden van Diogo Jota een 'enorme schok'. De aanvaller van de Engelse landskampioen en Portugees international overleed door een verkeersongeval in Spanje samen met zijn jongere broer. "Wat te zeggen? Wat kan iemand zeggen op zo'n moment, wanneer de schok en de pijn zo ongelooflijk intens zijn? Ik wilde dat ik de woorden had, maar ik weet dat ik die niet heb", schrijft Slot in een verklaring op de website van de club.
10 uur geledenTHUN (ANP) - Andries Jonker heeft kort voor het EK overwogen te stoppen als bondscoach van Oranje. Dat zegt de 62-jarige Amsterdammer in de NOS Voetbal-podcast.
10 uur geleden