Doelpunt Van de Beek niet genoeg voor verliezend Girona
PALMA DE MALLORCA (ANP) - Ondanks een doelpunt van Donny van de Beek heeft Girona met 2-1 verloren bij Mallorca. Cyle Larin scoorde twee keer voor de thuisploeg na een vroege openingstreffer van Van de Beek. Mallorca speelde een uur lang met tien man door een rode kaart voor Vedat Muriqi.
Voor Van de Beek was het zijn tweede competitietreffer namens Girona. Twee weken geleden scoorde hij ook tegen Villarreal.
Daley Blind speelde op Mallorca de hele wedstrijd voor Girona, de nummer 9 van de ranglijst. Van de Beek en Arnaut Danjuma werden in de 63e minuut gewisseld, Gabriel Misehouy viel na een klein uur in bij de bezoekers.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft opnieuw punten verspeeld in de titelstrijd in Italië. De ploeg van routinier Marten de Roon bleef in Bergamo tegen het Juventus van Teun Koopmeiners steken op 1-1.
4 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen blijft de druk op koploper Bayern München in de Bundesliga opvoeren. De regerend kampioen versloeg FSV Mainz met klein verschil: 1-0.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Nökkvi Thórisson. De 25-jarige IJslandse aanvaller komt op huurbasis over van de Amerikaanse club St. Louis City FC. Sparta heeft de optie om Thórisson na dit seizoen definitief over te nemen.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Francesco Farioli van Ajax zocht niet naar excuses na de uitschakeling van Ajax in de achtste finale van de KNVB-beker. "AZ verdiende het om te winnen", erkende de Italiaan na een nederlaag van 2-0 in Alkmaar. "Als we het over het spel tussen de twee strafschopgebieden spreken, dan hadden wij de totale controle. Maar dat is niet voldoende. We hebben het verschil niet kunnen maken."
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Francesco Farioli hoopt dat Devyne Rensch het seizoen bij Ajax afmaakt. "Natuurlijk wil ik dat hij blijft", zei hij na een nederlaag tegen AZ (2-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Hopelijk speelt hij zondag tegen Heerenveen gewoon weer mee met ons."
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Aan de hand van Jordy Clasie won AZ van Ajax (2-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. De aanvoerder viel op met slimme passes en goede onderscheppingen. Hij bepaalde ook het tempo van zijn ploeg. "Ik zit zo lekker in mijn vel", zei de 33-jarige middenvelder. "We draaien de laatste tijd ook zo goed. Ik ben inmiddels wat ouder maar voel me erg fit. Het is heerlijk voetballen zo."
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Wouter Goes was de gevierde man bij AZ in de gewonnen achtste finale van de KNVB-beker tegen Ajax (2-0). De centrale verdediger opende de score en hield Brian Brobbey en de ingevallen Wout Weghorst van scoren af.
6 uur geleden