Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelpunt in slotfase helpt AC Milan aan gelijkspel bij ManUnited

Doelpunt in slotfase helpt AC Milan aan gelijkspel bij ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Met een laat doelpunt heeft AC Milan bij Manchester United een goede uitgangspositie verworven voor het bereiken van de kwartfinales in de Europa League. De Deen Simon Kjaer maakte in blessuretijd de 1-1, nadat Amad Diallo de thuisploeg in de 50e minuut op voorsprong had gezet. Volgende week is de return in San Siro.

Franck Kessié leek het sterk gestarte Milan al in de elfde minuut op voorsprong te hebben gezet. Maar de VAR had gezien dat de Ivoriaan de bal met de hand had beroerd, een dubieuze beslissing. Milan-coach Stefano Pioli beschikte slechts over twee fitte aanvallers door blessures van onder anderen Zlatan Ibrahimovic, Ante Rebic en Mario Mandzukic. Toch kreeg de ploeg kansen, onder meer voor de Belg Alexis Saelemaekers, wiens schot werd gestopt door Dean Henderson, de vervanger van David de Gea.

Ook United miste spelers als Paul Pogba en Juan Mata. Donny van de Beek was niet fit genoeg om te spelen. Harry Maguire verzuimde de thuisploeg in de 38e minuut op voorsprong te zetten. Hij raakte van dichtbij de paal.

De na rust ingevallen Diallo opende in de 50e minuut de score. De pas 18-jarige Ivoriaan, in januari overgenomen van Atalanta Bergamo. werd van ver door het midden bereikt door Bruno Fernandes. Het talent kopte de bal achterwaarts over Gianluigi Donnarumma. Het was zijn eerste doelpunt voor ManUnited en leek lang de winst op te leveren. Tot Kjaer van dichtbij raak kopte.

Het Schotse Rangers speelde eveneens met 1-1 gelijk, op het veld van Slavia Praag. De Tsjechen kwamen na zeven minuten op voorsprong via Nicolae Stanciu. In de 36e minuut maakte Filip Helander.

Dinamo Kiev verloor thuis met 2-0 van Villarreal waarvoor Pau Torres en Raúl Albiol de doelpuntenmakers waren.

Meer uit Voetbal

Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

33 minuten geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

1 uur geleden
Ajax zonder Baas maar met Sutalo en Wijndal tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.

1 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië stelt Lamouchi aan als bondscoach

TUNIS (ANP/Belga) - Sabri Lamouchi is aangesteld als nieuwe bondscoach van de Tunesische voetballers. Tunesië is een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer. De 54-jarige Fransman tekende een contract tot 2028.

1 uur geleden
Ten Hag ziet voetbalwereld steeds extremer worden

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."

7 uur geleden
Ten Hag: deze functie past het beste bij mijn leven

ENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."

7 uur geleden
FC Twente bereid tot gesprek als Ten Hag bondscoach kan worden

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."

8 uur geleden