
Doelpunt De Vrij niet voldoende voor Internazionale
GENUA (ANP) - Internazionale is de tweede helft van het seizoen slecht begonnen, De nummer 2 van de Italiaanse Serie A ging woensdag onderuit in het uitduel met Sampdoria: 2-1. Stefan de Vrij maakte het enige doelpunt voor Inter, bij een achterstand van 2-0.
Antonio Candreva (strafschop) en Keita Baldé scoorden voor de thuisploeg uit Genua. Alexis Sánchez miste een strafschop voor Internazionale, waar Christian Eriksen nog mocht invallen. De Deen mag deze maand naar een andere club uitkijken. Inter houdt voorlopig een achterstand van 1 punt op AC Milan. De koploper van de Serie A kan woensdagavond verder uitlopen tijdens de topper met landskampioen Juventus.
AS Roma verkleinde de achterstand op Internazionale tot 3 punten. De nummer 3 van de ranglijst vierde een eenvoudige uitzege op Crotone: 3-1. Borja Mayoral (2) en Henrikh Mkhitaryan scoorden al voor rust. Rick Karsdorp speelde het hele duel voor AS Roma. Vladimir Golemic maakte halverwege de tweede helft het enige doelpunt van de thuisploeg.
Het als vierde geklasseerde Sassuolo bleef ook Genoa de baas (2-1). Giacomo Raspadori maakte in de slotfase het winnende doelpunt. Marten de Roon en Hans Hateboer vierden met Atalanta een thuiszege op Parma (3-0). Luís Muriel, Duvan Zapata en Robin Gosens scoorden voor de ploeg die Ajax vorige maand uitschakelde in de Champions League. Sam Lammers mocht niet invallen voor Atalanta.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/DPA) - Stadion Anfield van Liverpool is maandag kort voor aanvang van de eerste van twee oefenwedstrijden tegen Athletic Club ontruimd. Volgens berichten in de media was een alarm de reden voor de ontruiming. Enkele fans van de Engelse landskampioen hadden al hun plaatsen ingenomen, maar werden vervolgens verzocht het stadion te verlaten.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept aanhangers van de club op om donderdag naar de rechtbank in Utrecht te komen. Daar dient dan om 13.30 uur een kort geding van de Arnhemse club tegen de KNVB om het afnemen van de proflicentie terug te draaien. Vorige week stelde de beroepscommissie Vitesse in het ongelijk nadat de voetbalclub een uitspraak van de licentiecommissie had aangevochten.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Rick Meissen verlaat Sparta Rotterdam voor Excelsior. De 23-jarige verdediger heeft overeenstemming bereikt over een tweejarig contract bij de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
8 uur geledenNYON (ANP) - Als Feyenoord het tweeluik met Fenerbahçe wint, strijdt de club in de play-offs tegen Benfica of OGC Nice om een plek in het hoofdtoernooi van de Champions League. Dat heeft de loting op het hoofdkantoor van de UEFA in Nyon bepaald.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Chuba Akpom staat plotseling in de belangstelling van meerdere Engelse clubs. Volgens Sky Sports wil Ipswich Town de spits van Ajax overnemen.
9 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund is zonder Sébastien Haller op trainingskamp naar Saalfelden gegaan. De spits is ziek en reist mogelijk later deze week naar Oostenrijk.
10 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Justice for Players gaat een claim indienen bij de wereldvoetbalbond FIFA, de KNVB, en nationale bonden van Duitsland, Frankrijk, België en Denemarken. Dat kondigt de Nederlandse stichting aan op de eigen website.
11 uur geleden