Doelman Zoet debuteert bij Spezia met forse nederlaag
LA SPEZIA (ANP) - Jeroen Zoet heeft bij zijn debuut in de Serie A als doelman van Spezia verloren. Sassuolo was met liefst 4-1 te sterk voor de club uit La Spezia, die voor het eerst op het hoogste niveau in Italië uitkomt. Zoet, overgekomen van PSV, zag de bal in totaal zes keer achter zich in het doel verdwijnen. Twee keer greep de VAR echter in en werd de treffer afgekeurd.
Oud-Heerenveenspeler Filip Djuricic had de bezoekers uit Sassuolo in de 12e minuut op voorsprong gezet. Na ruim een half uur maakte de Bulgaar Andrei Galabinov gelijk. Kort ervoor leek Francesco Caputo voor de 0-2 hebben gezorgd, maar na minuten van twijfel werd het doelpunt op advies van de VAR toch afgekeurd.
Na rust liep Sassuolo weg. Eerst via een door Domenico Berardi benutte strafschop, veroorzaakt door Zoet. Daarna volgden doelpunten van de Fransman Grégoire Defrel en Caputo, die kort ervoor nog een treffer geannuleerd had zien worden.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
12 minuten geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
17 uur geledenZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
18 uur geleden