Doelman Zoet debuteert bij Spezia met forse nederlaag
LA SPEZIA (ANP) - Jeroen Zoet heeft bij zijn debuut in de Serie A als doelman van Spezia verloren. Sassuolo was met liefst 4-1 te sterk voor de club uit La Spezia, die voor het eerst op het hoogste niveau in Italië uitkomt. Zoet, overgekomen van PSV, zag de bal in totaal zes keer achter zich in het doel verdwijnen. Twee keer greep de VAR echter in en werd de treffer afgekeurd.
Oud-Heerenveenspeler Filip Djuricic had de bezoekers uit Sassuolo in de 12e minuut op voorsprong gezet. Na ruim een half uur maakte de Bulgaar Andrei Galabinov gelijk. Kort ervoor leek Francesco Caputo voor de 0-2 hebben gezorgd, maar na minuten van twijfel werd het doelpunt op advies van de VAR toch afgekeurd.
Na rust liep Sassuolo weg. Eerst via een door Domenico Berardi benutte strafschop, veroorzaakt door Zoet. Daarna volgden doelpunten van de Fransman Grégoire Defrel en Caputo, die kort ervoor nog een treffer geannuleerd had zien worden.
Meer uit Voetbal
NAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
12 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
19 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
19 uur geleden