Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Wellenreuther van Willem II naar Anderlecht

Doelman Wellenreuther van Willem II naar Anderlecht

BRUSSEL (ANP) - Anderlecht neemt de Duitse doelman Timon Wellenreuther over van Willem II. De Brusselse club meldde vrijdag de komst van de 24-jarige keeper, die de afgelopen drie seizoenen voor de Tilburgers uitkwam.

Niet duidelijk is of er een transfersom verbonden is aan de overgang. Wellenreuther dacht eerder vanwege zijn aflopende contract transfervrij te kunnen vertrekken uit Tilburg, maar Willem II liet vrijdag weten dat de doelman had verzuimd zijn contract formeel op te zeggen en er daarom wel een overnamesom kon worden gevraagd.

"We zijn verheugd dat Timon ondanks de vele interesse voor Anderlecht heeft gekozen", liet technisch directeur Peter Verbeke weten. "Timon brengt, ondanks zijn jonge leeftijd, ervaring en leiderschap mee. Hij is een meevoetballende doelman die perfect past binnen onze spelstijl."

"Het is een eer om voor een instituut als Anderlecht te mogen voetballen. Ik kan me helemaal vinden in de speelstijl en ik zal mijn uiterste best doen om de talentvolle jongeren bij te staan met mijn ervaring", aldus Wellenreuther, die een contract voor vier jaar heeft ondertekend.

Wellenreuther speelde eerder voor onder meer de Spaanse club Real Mallorca en in Duitsland voor Schalke 04.

Meer uit Voetbal

Meerdink maakt in tweede interland eerste treffers voor Oranje

BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft in zijn tweede interland zijn eerste doelpunten voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige AZ-spits deed dat uit tegen Servië in de Nations League.

6 minuten geleden
Zidane past Frans elftal aan in Nations League tegen België

BRUSSEL (ANP) - Zinédine Zidane gaat het Franse elftal aanpassen voor het duel van maandag met België. Dat heeft de bondscoach van Frankrijk in aanloop naar de wedstrijd in de Nations League in Brussel gezegd. Frankrijk won vrijdag met 1-0 in en van Turkije.

1 uur geleden
Oranje-international Gakpo valt al vroeg in duel met Servië uit

BELGRADO (ANP) - Cody Gakpo heeft in de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Servië in de Nations League een blessure opgelopen. De buitenspeler van Liverpool werd na een kwartier spelen in de middencirkel geraakt door Saša Lukić.

1 uur geleden
Oranje begint uitwedstrijd tegen Servië met Veerman en Meerdink

BELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League zondag met Joey Veerman en Mexx Meerdink in het basiselftal. Veerman neemt op het middenveld de plaats in van Quinten Timber en wordt daarmee beloond voor zijn goede invalbeurt van donderdag in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1).

2 uur geleden
Spits Isak verlaat Zweeds voetbalelftal met lichte blessure

STOCKHOLM (ANP/RTR) - Het Zweedse nationale voetbalelftal moet het de komende Nations League-wedstrijden zonder Alexander Isak stellen. De 27-jarige spits van Liverpool moet het trainingskamp van zijn land met een lichte blessure verlaten, meldt de Zweedse bond.

3 uur geleden
Vrouwen FC Twente verstevigen koppositie na ruime zege bij AZ

WIJDEWORMER (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben een eenvoudige overwinning geboekt op bezoek bij AZ. De ploeg van trainer Corina Dekker won met 5-0 en verstevigde daarmee de koppositie in de Vrouwen Eredivisie.

5 uur geleden
Ierse verdediger Dunne reservekeeper voor duel tegen Israël

DEBRECEN (ANP) - De Ierse verdediger Jimmy Dunne is aangewezen als een van de twee reservekeepers voor de Nations League-wedstrijd van zijn land zondagavond tegen Israël. Dat blijkt uit de wedstrijdselectie die de UEFA heeft vrijgegeven, nadat de Ierse doelman Gavin Bazunu besloot niet te spelen. Hij ontbreekt in de selectie.

9 uur geleden