Doelman Vermeer stopt strafschop maar grijpt naast halve finales
ORLANDO (ANP) - Doelman Kenneth Vermeer is met Los Angeles FC uitgeschakeld in de kwartfinales van het Amerikaanse voetbaltoernooi in Orlando, MLS Is Back. De Nederlander stopte in het duel met Orlando City SC in de reguliere speeltijd, bij een stand van 0-0, een strafschop van de Portugees Nani. Het bleek niet voldoende. Na een eindstand van 1-1 nam Orlando de strafschoppen beter.
Kort nadat Vermeer, in de 57e minuut, de strafschop stopte kwam Los Angeles FC op voorsprong. Bradley Wright-Phillips scoorde van dichtbij. Het elftal van trainer Bob Bradley hield die voorsprong lang vast. In de laatste minuut van de reguliere speeltijd zorgde de Portugees João Moutinho, uit een hoekschop van Nani, voor de 1-1.
Orlando City SC was vervolgens foutloos in de strafschoppenserie. Bij Los Angeles FC miste alleen Jordan Harvey, hij raakte de lat.
Eerder bereikte Philadelphia Union de halve finales.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
3 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
8 minuten geledenALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.
40 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.
54 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim zag Ajax ook tegen Excelsior (2-2) na rust een voorsprong verspelen. "We spelen een goede wedstrijd en maken twee prima doelpunten", zei hij. "Maar we geven het ook weer weg binnen vijf minuten."
2 uur geleden