Doelman Vermeer stopt strafschop maar grijpt naast halve finales
ORLANDO (ANP) - Doelman Kenneth Vermeer is met Los Angeles FC uitgeschakeld in de kwartfinales van het Amerikaanse voetbaltoernooi in Orlando, MLS Is Back. De Nederlander stopte in het duel met Orlando City SC in de reguliere speeltijd, bij een stand van 0-0, een strafschop van de Portugees Nani. Het bleek niet voldoende. Na een eindstand van 1-1 nam Orlando de strafschoppen beter.
Kort nadat Vermeer, in de 57e minuut, de strafschop stopte kwam Los Angeles FC op voorsprong. Bradley Wright-Phillips scoorde van dichtbij. Het elftal van trainer Bob Bradley hield die voorsprong lang vast. In de laatste minuut van de reguliere speeltijd zorgde de Portugees João Moutinho, uit een hoekschop van Nani, voor de 1-1.
Orlando City SC was vervolgens foutloos in de strafschoppenserie. Bij Los Angeles FC miste alleen Jordan Harvey, hij raakte de lat.
Eerder bereikte Philadelphia Union de halve finales.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
56 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
17 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
19 uur geleden