Doelman Verbruggen terug op trainingsveld bij Oranje
ZEIST (ANP) - Bart Verbruggen heeft zich aangesloten bij de groepstraining van het Nederlands elftal. De eerste doelman van bondscoach Ronald Koeman volgde dinsdag nog een eigen programma, maar verscheen woensdag wel op het veld in Zeist. Verbruggen trainde samen met de andere keepers Mark Flekken en Nick Olij.
Ook de 22 veldspelers waren in Zeist allemaal van de partij. Frenkie de Jong speelde in september vorig jaar zijn laatste interland en kwam daarna door een enkelblessure niet meer in actie voor Oranje. Hij is fit genoeg om zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Hongarije in de Nations League vanaf het begin mee te doen.
Oranje strijdt samen met de Hongaren voor de tweede plaats in de poule en daarmee een plek in de kwartfinales van de Nations League. De ploeg die zaterdag in de Johan Cruijff ArenA wint, is zeker van de kwartfinales. Bij een gelijkspel volgt de beslissing dinsdag tijdens de laatste speelronde. Nederland speelt dan een uitwedstrijd tegen Bosnië en Herzegovina en Hongarije treft Duitsland.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
4 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
5 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
6 uur geledenDUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
13 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
1 dag geleden