Doelman Verbruggen terug op trainingsveld bij Oranje
ZEIST (ANP) - Bart Verbruggen heeft zich aangesloten bij de groepstraining van het Nederlands elftal. De eerste doelman van bondscoach Ronald Koeman volgde dinsdag nog een eigen programma, maar verscheen woensdag wel op het veld in Zeist. Verbruggen trainde samen met de andere keepers Mark Flekken en Nick Olij.
Ook de 22 veldspelers waren in Zeist allemaal van de partij. Frenkie de Jong speelde in september vorig jaar zijn laatste interland en kwam daarna door een enkelblessure niet meer in actie voor Oranje. Hij is fit genoeg om zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Hongarije in de Nations League vanaf het begin mee te doen.
Oranje strijdt samen met de Hongaren voor de tweede plaats in de poule en daarmee een plek in de kwartfinales van de Nations League. De ploeg die zaterdag in de Johan Cruijff ArenA wint, is zeker van de kwartfinales. Bij een gelijkspel volgt de beslissing dinsdag tijdens de laatste speelronde. Nederland speelt dan een uitwedstrijd tegen Bosnië en Herzegovina en Hongarije treft Duitsland.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
2 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
4 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
12 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
12 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
1 dag geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
1 dag geleden