Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Verbruggen terug op trainingsveld bij Oranje

Doelman Verbruggen terug op trainingsveld bij Oranje

ZEIST (ANP) - Bart Verbruggen heeft zich aangesloten bij de groepstraining van het Nederlands elftal. De eerste doelman van bondscoach Ronald Koeman volgde dinsdag nog een eigen programma, maar verscheen woensdag wel op het veld in Zeist. Verbruggen trainde samen met de andere keepers Mark Flekken en Nick Olij.

Ook de 22 veldspelers waren in Zeist allemaal van de partij. Frenkie de Jong speelde in september vorig jaar zijn laatste interland en kwam daarna door een enkelblessure niet meer in actie voor Oranje. Hij is fit genoeg om zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Hongarije in de Nations League vanaf het begin mee te doen.

Oranje strijdt samen met de Hongaren voor de tweede plaats in de poule en daarmee een plek in de kwartfinales van de Nations League. De ploeg die zaterdag in de Johan Cruijff ArenA wint, is zeker van de kwartfinales. Bij een gelijkspel volgt de beslissing dinsdag tijdens de laatste speelronde. Nederland speelt dan een uitwedstrijd tegen Bosnië en Herzegovina en Hongarije treft Duitsland.

Meer uit Voetbal

AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

1 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

1 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

23 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

23 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

23 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

1 dag geleden