
Doelman Van Osch van Jong PSV naar Fortuna Sittard
SITTARD (ANP) - Doelman Yanick van Osch verlaat Jong PSV voor Fortuna Sittard. Hij is een contract van twee jaar overeengekomen, zo meldt de eredivisionist uit Limburg.
"Ik ben enorm blij met deze nieuwe uitdaging", reageert de 23-jarige keeper uit Den Bosch. "Fortuna Sittard is een mooie club. Ik kan niet wachten om hier in Sittard op het veld te staan en de club te helpen met het realiseren van zijn sportieve ambities."
Van Osch moet bij Fortuna Sittard concurreren met Alexei Koselev, die de afgelopen twee seizoenen het doel van de eredivisionist verdedigde.
Meer uit Voetbal
SEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).
11 uur geledenMIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.
13 uur geledenZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."
14 uur geledenZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).
14 uur geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje is op karakter doorgedrongen tot de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger speelde ruim zeventig minuten met tien man tegen Portugal na een rode kaart voor Ruben van Bommel. Een treffer van de ingevallen Ernest Poku in de slotfase volstond voor een zege (1-0).
14 uur geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje staat in de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg versloeg de leeftijdsgenoten van Portugal in de kwartfinale door een treffer van de ingevallen Ernest Poku (1-0). De talenten van bondscoach Michael Reiziger speelden ruim zeventig minuten met een man minder.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker van de Nederlandse voetbalsters neemt Shanice van de Sanden, Merel van Dongen, Jill Baijings en Regina van Eijk niet mee naar het EK in Zwitserland. Veerle Buurman, Chasity Grant, Daniëlle de Jong en Ilse van der Zanden staan voor hun eerste grote toernooi met Oranje.
17 uur geleden