Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Ter Stegen helpt Barcelona naar finale Supercup

Doelman Ter Stegen helpt Barcelona naar finale Supercup

CÓRDOBA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen heeft FC Barcelona naar de finale van de Spaanse Supercup geholpen. De Duitser speelde een hoofdrol tijdens een strafschoppenserie van de halve eindstrijd tegen Real Sociedad, die na reguliere speeltijd en verlenging gelijk eindigde (1-1).

Ter Stegen stopte strafschoppen van Jon Bautista en Mikel Oyarzabal en zag Willian José op de paal schieten. Frenkie de Jong en Antoine Griezmann verzuimden namens Barcelona vanaf 11 meter te scoren.

Barcelona speelt zondag in de finale van de Supercup tegen de winnaar van het duel tussen Real Madrid en Athletic Bilbao, die elkaar donderdag treffen. De Spaanse Supercup gaat niet meer zoals vroeger tussen de landskampioen en bekerwinnaar. De nummers 1 en 2 van de ranglijst strijden nu samen met de bekerfinalisten om een prijs.

Prachtige redding

De Jong kopte Barcelona even voor rust op voorsprong, op aangeven van Griezmann. Oyarzabal benutte in de 51e minuut een strafschop voor Real Sociedad. Ter Stegen voorkwam in de verlenging met een prachtige redding een doelpunt van Joseba Zaldua.

Barcelona trad in Córdoba aan zonder Lionel Messi. De Argentijn was zaterdag in het uitduel met Granada (0-4) uitgevallen met vermoedelijk een lichte spierblessure. Hij reisde wel mee naar Andalusië, waar zondag de finale wordt gespeeld in Sevilla. Sergiño Dest bleef het hele duel op de bank bij Barcelona.

Meer uit Voetbal

Koploper FC Barcelona loopt verder uit op Real na zege op Getafe

MADRID (ANP) - FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid verder uitgebouwd in de strijd om de Spaanse titel. De koploper van de Spaanse competitie boekte bij Getafe een simpele 2-0-overwinning en heeft nu een marge van 11 punten op Real dat tweede staat. De Madrilenen verspeelden vrijdag 2 punten met een gelijkspel bij Real Betis (1-1).

38 minuten geleden
Tottenham blijft ondanks zege bij Wolves in degradatieproblemen

WOLVERHAMPTON (ANP) - Tottenham Hotspur zit ondanks een 1-0-overwinning bij het al gedegradeerde Wolverhampton Wanderers op zaterdag nog altijd in de degradatieproblemen. João Palhinha maakte het enige doelpunt van de middag. De Spurs staan met nog vier speelronden te gaan achttiende, een plek die aan het eind van het seizoen directe degradatie betekent. Nummer 17 West Ham United won zaterdag ook, met 2-1 van Everton, en blijft daarmee 2 punten voor op Tottenham.

2 uur geleden
Liverpool dichter bij Champions League na zege op Crystal Palace

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met een 3-1-overwinning op Crystal Palace goede zaken gedaan in de strijd om Champions League-tickets. De ploeg van trainer Arne Slot staat met nog vier wedstrijden te gaan vierde met 58 punten, evenveel als nummer 3 Manchester United en nummer 5 Aston Villa. Brighton & Hove Albion staat zesde op 50 punten. De top 5 mag volgend seizoen aantreden in de Europese topcompetitie. Als Arsenal de Champions League wint, geldt dat ook voor de nummer 6.

2 uur geleden
Bayern München wint bij FSV Mainz na 3-0-achterstand

MAINZ (ANP) - Bayern München heeft met een goede tweede helft een tweede nederlaag in de competitie voorkomen. De ploeg van coach Vincent Kompany, die afgelopen zondag al kampioen werd, kwam terug van een 3-0-achterstand en won bij FSV Mainz met 4-3.

2 uur geleden
Oranje-international Simons valt geblesseerd uit bij Tottenham

WOLVERHAMPTON (ANP) - Xavi Simons is zaterdag in een competitieduel van zijn club Tottenham Hotspur met Wolverhampton Wanderers geblesseerd uitgevallen. Na een uur spelen raakte de Oranje-international geblesseerd aan zijn knie. Hij werd aan de rand van het veld verzorgd, ging even staan, maar moest daarna toch weer gaan liggen. Hij werd per brancard van het veld gehaald.

2 uur geleden
Cambuur: ongeregeldheden gestaakt duel met Vitesse 'onacceptabel'

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur noemt de ongeregeldheden tijdens het definitief gestaakte thuisduel met Vitesse vrijdagavond "in alle opzichten onacceptabel". De wedstrijd in de laatste speelronde van de eerste divisie werd meermaals stilgelegd en uiteindelijk definitief gestaakt nadat de aanhang van Vitesse vuurwerk had gegooid richting het veld en de thuisvakken.

4 uur geleden
Fernandes wil carrière Ronaldo bekronen met wereldtitel

LONDEN (ANP/RTR) - Bruno Fernandes hoopt met Portugal wereldkampioen voetbal te worden om de carrière van Cristiano Ronaldo de ultieme bekroning te geven. Dat zei de middenvelder van Manchester United bij de BBC. "Het zou fantastisch zijn om het WK af te sluiten met Cristiano als winnaar. Ik hoop echt dat we het voor elkaar kunnen krijgen, voor alles wat Cristiano voor het voetbal en de wereld heeft betekend", aldus Fernandes.

10 uur geleden