Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Stekelenburg: nu begint het toernooi eigenlijk pas

Doelman Stekelenburg: nu begint het toernooi eigenlijk pas

AMSTERDAM (ANP) - De manier waarop Oranje de groepsfase van het EK doorliep, zorgde voor tevredenheid bij Maarten Stekelenburg. De doelman waakt echter voor te veel euforie. "Ons doel was om groepswinnaar te worden. 9 punten uit drie duels is natuurlijk fantastisch. Maar nu begint het toernooi eigenlijk pas", zei Stekelenburg na de zege van 3-0 op Noord-Macedonië.

Supporters zongen tijdens de tweede helft in de Johan Cruijff ArenA "kampioenen, olé, olé!". Stekelenburg: "Ik heb eerdere toernooien meegemaakt, ik weet hoe het werkt. Als je wint, worden we kampioen. Als dat zo makkelijk was, waren we dat wel vaker geworden. Nu kun je geen offday meer hebben."

Tegen Noord-Macedonië gaf Oranje wel wat kansen weg, net als in het openingsduel met Oekraïne. "Ik denk dat we goede momenten hebben laten zien in de eerste drie wedstrijden", vindt Stekelenburg. "Het laatste kwartier was het een soort tenniswedstrijd. Dat moet er wel uit. De stand liet het natuurlijk toe. Ik ben altijd bezig met het houden van de 'nul'. Dat wordt dan wat lastiger. Ook in de eerste helft was er een fase dat we Noord-Macedonië te veel ruimte gaven en zij er doorheen konden voetballen. Ook rond de zestien van ons lieten we te veel ruimte aan ze. Er zijn genoeg dingen die beter moeten. Maar als je de resultaten ziet die we de laatste wedstrijden geboekt hebben, geeft dat wel vertrouwen."

Nederland weet woensdagavond wie de tegenstander in de achtste finales wordt. "Het maakt op zich niet zo heel veel uit. We hebben een doel. Je hoopt zo lang mogelijk de grote landen te ontlopen, maar daar heb je op dit moment geen invloed meer op", zei de 38-jarige Stekelenburg, die in 2010 met Oranje de WK-finale van Spanje verloor (0-1).

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

1 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

1 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

2 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

4 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

4 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

11 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

13 uur geleden