
Doelman Sikking stopt ermee na rampavond met FC Den Bosch
DEN BOSCH (ANP) - Doelman Konrad Sikking heeft besloten zijn loopbaan als profvoetballer bij FC Den Bosch te beëindigen. Dat zegt hij zaterdag in het Brabants Dagblad. De 24-jarige keeper beleefde afgelopen seizoen een rampavond nadat hij in de wedstrijd tegen PEC Zwolle dertien doelpunten tegen kreeg.
Hij viel in de wedstrijd in voor de geblesseerde doelman Wouter van der Steen. "Natuurlijk heeft die 13-0 en de nasleep daarvan meegespeeld bij dat besluit, maar het is niet per se doorslaggevend geweest. Ik was misschien ook wel gestopt als dat nooit gebeurd was. Ik heb aan het betaald voetbal mogen ruiken, al was dat niet altijd op de manier waarop ik er vooraf van droomde", zegt hij in de krant.
Sikking zegt dat hij zich gaat richten op zijn studie. De wedstrijd viel hem zwaar, maar hij heeft het inmiddels verwerkt. "Het is niet zo dat ik nachtenlang wakker gelegen heb, maar ik heb de eerste dagen wel slechter geslapen. De reacties gingen alle proporties te buiten en waren soms ook heel persoonlijk. Maar ik kwam al heel snel tot de conclusie dat ik een dikke huid heb. En dat ik goed kan relativeren", zegt hij het Brabants Dagblad.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord herdenkt Rinus Israël op 2 augustus, voorafgaand aan de oefenwedstrijd tegen VfL Wolfsburg in De Kuip. Dat meldt de Rotterdamse club. Israël overleed deze week op 83-jarige leeftijd.
10 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Voormalig Liverpool-trainer Jürgen Klopp gaat "goede vriend" Jota heel erg missen. De 58-jarige Duitser was vier jaar lang de coach van de Portugese aanvaller bij Liverpool.
11 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Het plotselinge overlijden van de 28-jarige Portugese voetballer Diogo Jota is ook in het Nederlandse voetbal hard binnengekomen. Voetbalbond KNVB en veel clubs uit de Eredivisie reageren geschokt op hun sociale media. De aanvaller van FC Liverpool en zijn broer André Silva kwamen om het leven door een verkeersongeval in het noordwesten van Spanje
58 minuten geledenNYON (ANP) - Voorafgaand aan de wedstrijd van de Portugese voetbalsters tegen Spanje donderdagavond op het EK in Zwitserland wordt een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis aan Diogo Jota, zo meldt de Europese voetbalbond UEFA. De 28-jarige Portugese aanvaller van FC Liverpool kwam donderdag samen met zijn broer om het leven bij een verkeersongeval in het noordwesten van Spanje.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Voetbalclub Liverpool FC laat weten "verslagen" te zijn na het tragische overlijden van de Portugese aanvaller Diogo Jota. De 28-jarige international overleed door een verkeersongeval in het noordwesten van Spanje.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Voetballer Diogo Jota van Liverpool is omgekomen bij een verkeersongeval in Spanje. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Spaanse persbureau EFE.
5 uur geledenSANTA CLARA/SAINT-LOUIS (ANP) - Titelverdediger Mexico en gastland Verenigde Staten nemen het tegen elkaar op in de finale van de Gold Cup. Die is zondag in Houston.
7 uur geleden