Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Scherpen baalt van zijn fout bij gelijkmaker van AS Roma

Doelman Scherpen baalt van zijn fout bij gelijkmaker van AS Roma

AMSTERDAM (ANP) - Kjell Scherpen zocht niet naar excuses na de nederlaag van Ajax tegen AS Roma (1-2). "Die eerste treffer was gewoon mijn fout", zei hij.

De 21-jarige Scherpen moest het doel van Ajax verdedigen omdat André Onana een dopingschorsing moet uitzitten en Maarten Stekelenburg nog te veel last van een knieblessure had. Hij mag zich nu de jongste Nederlandse doelman ooit in een kwartfinale van een Europees bekertoernooi noemen.

Scherpen maakte in de eerste helft nog een goede indruk maar verkeek zich in de 57e minuut volledig op een vrije trap van Lorenzo Pellegrini (1-1). "Hij schoot hem in mijn hoek", zei hij. "Dat had ik verwacht, maar er stonden veel mensen daar. Maar alsnog was het niet best. Het is een fout, zonde. Zo'n bal krijg je nog honderd keer en dan pak je 'm wel steeds."

Scherpen had in de 87e minuut geen schuld aan de 1-2 van Roger Ibanez. "Maar we verliezen hem wel. Dat is extra zuur", zei hij. "We hebben ook kansen gehad om op 2-0 te komen", doelde hij onder meer op een gemiste strafschop van Dusan Tadic. "En na die 1-1 missen we ook kansen op de 2-1. Nu moeten we volgende week in de uitwedstrijd maar veel scoren."

Meer uit Sport

Tennisser Alcaraz eenvoudig naar derde ronde in Shanghai

SHANGHAI (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de derde ronde bereikt op het masterstoernooi van Shanghai. De Spaanse toptennisser rekende in de tweede ronde in twee sets af met de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo: 6-3 6-3.

53 minuten geleden
Ook Spijkers uitgeschakeld, judoka's verlaten WK zonder medaille

BAKOE (ANP) - De Nederlandse judoka's zijn voor het eerst sinds 2017 zonder medaille geëindigd op een WK. Zwaargewicht Jur Spijkers verloor zaterdag in Bakoe (Azerbeidzjan) als laatste Nederlandse deelnemer in de herkansingen van de Tsjech Lukáš Krpálek op ippon.

2 uur geleden
Verstappen wil de GP winnen in Singapore, niet de sprintrace

SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft met zijn zege in de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore op alle huidige circuits van de Formule 1 gewonnen. De Red Bull-coureur zei in het interview na afloop echter dat hij de zege in een sprintrace niet meetelt. "Ik ben blij dat ik heb gewonnen, maar ik wil morgen winnen, niet vandaag."

2 uur geleden
Verstappen wint sprintrace in Singapore

SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore gewonnen. De viervoudig wereldkampioen bleef de Ferrari's van de Brit Lewis Hamilton en Charles Leclerc uit Monaco ruim voor.

3 uur geleden
Start sprintrace in Singapore uitgesteld na hevige regen

SINGAPORE (ANP) - De start van de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore in de Formule 1 is enige tijd uitgesteld door hevige regenval. Ruim tien minuten voor de start begon het hard te regenen boven het stratencircuit in Marina Bay in Singapore.

4 uur geleden
Mollema 'wil genieten van leven' na afscheid als wielrenner

BERGAMO (ANP) - Bauke Mollema weet nog niet wat hij gaat doen na zijn afscheid als wielrenner. De 39-jarige Groninger komt zaterdag voor het laatst in actie in de Ronde van Lombardije, de Italiaanse najaarsklassieker die hij in 2019 won. "Ik wil het gewoon rustig aan doen en bij mijn gezin zijn. Ik wil van het leven genieten", zegt Mollema op de website van zijn ploeg Lidl-Trek.

4 uur geleden
Márquez herovert leiding MotoGP na zege in sprintrace

MANDALIKA (ANP) - Zevenvoudig wereldkampioen Marc Márquez heeft de leiding in de MotoGP weer in handen. De 33-jarige Spanjaard won de sprintrace van de Grote Prijs van Indonesië, concurrent Jorge Martín werd vierde. Márquez heeft nu een voorsprong van 4 punten op zijn landgenoot.

5 uur geleden