Doelman Schalke vier duels geschorst om karatetrap
GELSENKIRCHEN (ANP/DPA) - Doelman Alexander Nübel van Schalke 04 moet vier wedstrijden aan de kant blijven vanwege de karatetrap die hij zondag uitdeelde in het duel met Eintracht Frankfurt. Nübel kwam in de 67e minuut ver uit zijn doel bij een diepe bal van Frankfurt op Mijat Gacinovic. De keeper kwam wild invliegen en raakte de Serviër met gestrekt been vol op z'n borst.
Scheidsrechter Felix Mayer trok direct rood voor de 23-jarige aanvoerder van Schalke, dat met tien man toch de zege binnenhaalde (1-0). Gacinovic moest zich laten vervangen. De ploeggenoot van Bas Dost liet met een foto op Instagram zien wat Nübel had aangericht: op z'n borst stond de afdruk van de noppen van de keeper. Gacinovic had ook zwaar gekneusde ribben. Nübel bood direct zijn excuses aan, die door de aanvaller van Frankfurt werden geaccepteerd. "Zoiets kan gebeuren in het voetbal", aldus de Servische international.
Schalke 04 staat op de vierde plaats in de Bundesliga. Keeper Nübel mist nu de duels met VfL Wolfsburg (woensdag) en SC Freiburg (zaterdag) en na de winterstop de toppers tegen Borussia Mönchengladbach en Bayern München.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League afgesloten met een zege op Atlético Madrid. Op Anfield wonnen de Engelsen van trainer Andoni Iraola met 2-1.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is het hoofdtoernooi van de Champions League begonnen met een ruime zege op Slovan Bratislava. De titelhouder uit Parijs won in eigen huis met 6-1.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voor trainer Giovanni van Bronckhorst komt de forse nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) in de Champions League niet helemaal als een verrassing. "Ik denk dat we net tegen de beste ploeg van dit moment in de wereld hebben gespeeld", zei hij op een persconferentie vlak na de wedstrijd.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Luciano Valente wilde na de kansloze nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) vooral vasthouden aan een aantal positieve punten. "We hebben ook lef getoond", zei de aanvoerder van de club uit Rotterdam. "Als het even kon, probeerden we te voetballen. Ik ga natuurlijk niet de polonaise lopen na vijf tegentreffers. Maar het was wel een bijzondere avond voor me. Ik baal enorm, maar ik heb ook genoten. Dit Barcelona is een fantastisch elftal. Ze scoren wel vaker vijf keer."
5 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Aan de hand van Ermedin Demirović heeft VfB Stuttgart de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League gewonnen. In de Zuid-Duitse stad werd het Noorse Viking FK met 3-1 verslagen.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft tegen Telstar de derde zege van het seizoen in de Eredivisie geboekt. De ploeg van coach John van den Brom won in Enschede met 1-0 door een treffer van Sondre Ørjasæter.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Feyenoord merkte in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona dat het zich nog niet kan meten met de beste ploegen van de Champions League. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst leed een kansloze nederlaag in Camp Nou (5-1), waar vooral de thuisploeg soms heel mooie dingen liet zien.
6 uur geleden