Doelman Schalke vier duels geschorst om karatetrap
GELSENKIRCHEN (ANP/DPA) - Doelman Alexander Nübel van Schalke 04 moet vier wedstrijden aan de kant blijven vanwege de karatetrap die hij zondag uitdeelde in het duel met Eintracht Frankfurt. Nübel kwam in de 67e minuut ver uit zijn doel bij een diepe bal van Frankfurt op Mijat Gacinovic. De keeper kwam wild invliegen en raakte de Serviër met gestrekt been vol op z'n borst.
Scheidsrechter Felix Mayer trok direct rood voor de 23-jarige aanvoerder van Schalke, dat met tien man toch de zege binnenhaalde (1-0). Gacinovic moest zich laten vervangen. De ploeggenoot van Bas Dost liet met een foto op Instagram zien wat Nübel had aangericht: op z'n borst stond de afdruk van de noppen van de keeper. Gacinovic had ook zwaar gekneusde ribben. Nübel bood direct zijn excuses aan, die door de aanvaller van Frankfurt werden geaccepteerd. "Zoiets kan gebeuren in het voetbal", aldus de Servische international.
Schalke 04 staat op de vierde plaats in de Bundesliga. Keeper Nübel mist nu de duels met VfL Wolfsburg (woensdag) en SC Freiburg (zaterdag) en na de winterstop de toppers tegen Borussia Mönchengladbach en Bayern München.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.
34 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
5 uur geleden