Doelman Ruiter van PSV naar Willem II
TILBURG (ANP) - Robbin Ruiter vertrekt na één seizoen weer bij PSV. De 33-jarige doelman gaat aan de slag bij Willem II. Bij PSV, met onder anderen Jeroen Zoet en Lars Unnerstall voor zich, heeft hij weinig zicht op speeltijd.
"Ik heb in Eindhoven een mooie tijd gehad, maar uiteindelijk wil ik iedere week onder de lat staan. Daarom ben ik erg blij met deze stap naar Willem II. Ik verwacht hier aan spelen toe te komen, al moet ik dat natuurlijk wel nog zelf afdwingen", aldus Ruiter, die eerder uitkwam voor FC Volendam, FC Utrecht en Sunderland.
Bij Willem II ondertekende Ruiter een contract voor twee jaar met een optie voor nog een seizoen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft ook de zesde competitiewedstrijd van dit seizoen in de Premier League gewonnen. De koploper nam in de topper tegen Liverpool na rust afstand: 0-3.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Groningen is in de Eredivisie naar de zesde plaats gestegen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 5-1 te sterk voor Excelsior. FC Groningen heeft na zes speelronden 14 punten en ontvangt volgende week zondag nummer 5 Ajax, dat op 15 punten staat.
1 uur geledenROME (ANP) - Lazio is na zes speelronden de gedeelde koploper in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won voor eigen publiek met 3-1 van Monza en profiteerde daarmee van het puntenverlies van stadgenoot AS Roma, eerder op zondag bij Como (0-0).
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - Nicolas Binder heeft SC Cambuur aan een belangrijke uitzege op PEC Zwolle geholpen. De invaller uit Oostenrijk schoot de bal in de 83e minuut na een geslaagde actie hoog in het doel (0-1).
5 uur geledenVELSEN (ANP) - ADO Den Haag heeft voor de derde keer dit seizoen een punt gepakt in de Eredivisie. Het elftal van trainer Robin Peter speelde een groot deel van de uitwedstrijd tegen Telstar met een man minder na een rode kaart voor de jarige Milan Hokke, maar wist stand te houden: 2-2.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord rouwt om het overlijden van Henk van der Bijl. De doelman, die in de jaren veertig en vijftig 210 wedstrijden voor de Rotterdammers speelde, was de oudst nog levende speler van de club. Hij is 101 jaar geworden, meldt de koploper van de Eredivisie.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Clarence Seedorf is de nieuwe trainer van Corinthians. Dat meldt de Braziliaanse club, die eerder deze week Fernando Diniz ontsloeg vanwege teleurstellende resultaten.
5 uur geleden