Doelman Ruiter traint op proef mee bij SC Cambuur
LEEUWARDEN (ANP) - Doelman Robbin Ruiter traint voorlopig mee met SC Cambuur. De 35-jarige keeper zit zonder club sinds zijn vertrek begin dit jaar bij Willem II. Ruiter trainde in maart een tijdje mee bij Ajax toen de keepers Remko Pasveer en Jay Gorter geblesseerd waren geraakt, maar dat leidde niet tot een contract.
De Amsterdammer speelde ruim driehonderd wedstrijden in het betaalde voetbal voor FC Volendam, FC Utrecht, de Engelse club Sunderland, PSV en Willem II. Bij Cambuur was Sonny Stevens de afgelopen jaren de nummer 1 onder de lat. Het contract van Stevens liep deze zomer echter af en is vooralsnog niet verlengd. De Friese club van trainer Henk de Jong zoekt daarom een nieuwe doelman.
Cambuur versterkte zich afgelopen week wel met vleugelspits Silvester van der Water en huurde eerder al aanvaller Remco Balk van FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
13 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
17 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
18 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
21 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
21 uur geleden