Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Room laat contract bij Vitesse ontbinden

Doelman Room laat contract bij Vitesse ontbinden

ARNHEM (ANP) - Doelman Eloy Room heeft zijn contract bij Vitesse ontbonden. De 35-jarige keeper wil de noodlijdende Arnhemse club zo helpen op het gebied van salarishuishouding.

De 46-voudig international van Curaçao kwam in 2002 bij de jeugdopleiding van Vitesse en doorliep alle jeugdteams. Room debuteerde in seizoen 2008/2009. In 2023 keerde hij terug bij Vitesse. De keeper kwam tot 188 wedstrijden voor de club.

De komende periode blijft Room meetrainen bij het eerste elftal om zijn conditie op peil te houden. In de tussentijd gaat hij op zoek naar een nieuwe uitdaging, meldt Vitesse. De Arnhemmers beginnen vrijdag aan de Keuken Kampioen Divisie met een wedstrijd tegen Telstar.

Moeilijke beslissing

"Het zijn schitterende jaren geweest bij Vitesse", laat Room via de club weten. "In deze vervelende periode was het een moeilijke beslissing om mijn contract te ontbinden, maar ik weet dat ik de club hiermee het meest help."

Algemeen directeur Edwin Reijntjes noemt Room een clubman pur sang. "Het is ontzettend jammer dat hij de club gaat verlaten. Het siert Eloy als persoon dat hij de club wil helpen en het is dan ook een mooi gebaar dat hij in deze periode de club een steuntje in de rug wil geven."

Meer uit Voetbal

FC Utrecht - Go Ahead Eagles tijdelijk gestaakt om vuurwerk

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een uur spelen stilgelegd, nadat er vuurwerk op het veld werd gegooid. FC Utrecht stond op dat moment op een achterstand van 3-0 in de Galgenwaard.

26 minuten geleden
Ajax begint met Mokio en Gloukh tegen PSV

AMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen PSV. De 18-jarige middenvelder krijgt nog de voorkeur boven aanwinst Sofyan Amrabat, die op 19 juli zijn laatste wedstrijd speelde toen Marokko werd uitgeschakeld door Frankrijk op het WK.

1 uur geleden
Feyenoord neemt zonder Hadj Moussa na rust afstand van NEC

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft zich in de Eredivisie hersteld van het puntenverlies tegen ADO Den Haag (2-2) van zondag. De Rotterdammers waren in Nijmegen met 3-1 te sterk voor NEC. Na een tegenvallende eerste helft vielen alle doelpunten in De Goffert na rust.

1 uur geleden
Athletic Club verslaat Atlético Madrid in Bilbao met 3-0

BILBAO (ANP) - Athletic Club heeft zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie thuis in een uitverkocht San Mamés met 3-0 gewonnen van Atlético Madrid. De doelpunten voor de Basken werden in Bilbao allemaal na rust gemaakt door Nico Williams, Robert Navarro en Oihan Sancet.

1 uur geleden
Manchester City in Premier League moeizaam langs Coventry City

MANCHESTER (ANP) - Manchester City is ook na drie speelronden in de Premier League nog zonder puntenverlies. Trainer Enzo Maresca zag zijn elftal in eigen stadion moeizaam winnen van Coventry City. Het werd 1-0.

1 uur geleden
Infantino houdt zich stil bij WK voetbal voor vrouwen onder 20

KATOWICE (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft bij het WK voetbal voor vrouwen onder 20 in het Poolse Katowice niets losgelaten over zijn functioneren. "Niet vandaag, niet hier", zei Infantino, die bij de openingswedstrijd van het FIFA-toernooi aanwezig was.

1 uur geleden
Regeer wint bij debuut met Werder Bremen van RB Leipzig

BREMEN (ANP) - Youri Regeer heeft zaterdag succesvol gedebuteerd voor Werder Bremen. De 23-jarige middenvelder, die wordt gehuurd van Ajax, won met zijn nieuwe werkgever met 3-1 van RB Leipzig.

1 uur geleden