Doelman Room laat contract bij Vitesse ontbinden
ARNHEM (ANP) - Doelman Eloy Room heeft zijn contract bij Vitesse ontbonden. De 35-jarige keeper wil de noodlijdende Arnhemse club zo helpen op het gebied van salarishuishouding.
De 46-voudig international van Curaçao kwam in 2002 bij de jeugdopleiding van Vitesse en doorliep alle jeugdteams. Room debuteerde in seizoen 2008/2009. In 2023 keerde hij terug bij Vitesse. De keeper kwam tot 188 wedstrijden voor de club.
De komende periode blijft Room meetrainen bij het eerste elftal om zijn conditie op peil te houden. In de tussentijd gaat hij op zoek naar een nieuwe uitdaging, meldt Vitesse. De Arnhemmers beginnen vrijdag aan de Keuken Kampioen Divisie met een wedstrijd tegen Telstar.
Moeilijke beslissing
"Het zijn schitterende jaren geweest bij Vitesse", laat Room via de club weten. "In deze vervelende periode was het een moeilijke beslissing om mijn contract te ontbinden, maar ik weet dat ik de club hiermee het meest help."
Algemeen directeur Edwin Reijntjes noemt Room een clubman pur sang. "Het is ontzettend jammer dat hij de club gaat verlaten. Het siert Eloy als persoon dat hij de club wil helpen en het is dan ook een mooi gebaar dat hij in deze periode de club een steuntje in de rug wil geven."
Meer uit Voetbal
GETAFE (ANP) - Dani Carvajal, voormalig aanvoerder van Real Madrid, vervolgt zijn voetbalcarrière bij Getafe. De club uit Spanje meldt op zijn website dat de 34-jarige verdediger heeft getekend tot het einde van dit seizoen.
39 minuten geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong blijft directeur topvoetbal van de KNVB. De oud-voetballer heeft zijn verbintenis met vier jaar verlengd. Zijn nieuwe contract gaat op 1 januari, zo meldt de KNVB.
40 minuten geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft trainer Henry van der Vegt na acht speelronden per direct ontslagen. Dat meldt de Eredivisieclub op zijn website. PEC staat na een teleurstellende start van het seizoen op de zestiende plaats met 4 punten. Van der Vegt is de eerste trainer in de Eredivisie van dit seizoen van wie het contract voortijdig wordt beëindigd.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Clarence Seedorf geeft woensdag zijn eerste training bij Corinthians, de Braziliaanse voetbalclub die de oud-international van Oranje heeft aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. Hij geeft die dag ook zijn eerste persconferentie, meldt de club uit São Paulo.
2 uur geledenCOVENTRY (ANP) - Sven Botman heeft met een doelpunt niet kunnen voorkomen dat Newcastle United de uitwedstrijd tegen Coventry City ruim verloor. De Nederlandse verdediger ging met 4-1 onderuit met zijn ploeg.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt staat voor een rentree bij Manchester United. De centrale verdediger maakt deel uit van de selectie van zijn club voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Atlético Madrid in de Champions League.
15 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Trainer Peter Bosz rekent op een intense uitwedstrijd voor PSV tegen RB Leipzig in de Champions League. "Ik verwacht spektakel", zei hij op een persconferentie in het stadion van de huidige nummer 5 van de Bundesliga.
17 uur geleden