Doelman Room laat contract bij Vitesse ontbinden
ARNHEM (ANP) - Doelman Eloy Room heeft zijn contract bij Vitesse ontbonden. De 35-jarige keeper wil de noodlijdende Arnhemse club zo helpen op het gebied van salarishuishouding.
De 46-voudig international van Curaçao kwam in 2002 bij de jeugdopleiding van Vitesse en doorliep alle jeugdteams. Room debuteerde in seizoen 2008/2009. In 2023 keerde hij terug bij Vitesse. De keeper kwam tot 188 wedstrijden voor de club.
De komende periode blijft Room meetrainen bij het eerste elftal om zijn conditie op peil te houden. In de tussentijd gaat hij op zoek naar een nieuwe uitdaging, meldt Vitesse. De Arnhemmers beginnen vrijdag aan de Keuken Kampioen Divisie met een wedstrijd tegen Telstar.
Moeilijke beslissing
"Het zijn schitterende jaren geweest bij Vitesse", laat Room via de club weten. "In deze vervelende periode was het een moeilijke beslissing om mijn contract te ontbinden, maar ik weet dat ik de club hiermee het meest help."
Algemeen directeur Edwin Reijntjes noemt Room een clubman pur sang. "Het is ontzettend jammer dat hij de club gaat verlaten. Het siert Eloy als persoon dat hij de club wil helpen en het is dan ook een mooi gebaar dat hij in deze periode de club een steuntje in de rug wil geven."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Trainer Carl Hoefkens van NAC Breda voelde zich na de nederlaag tegen Ajax (0-2) niet lekker en heeft zich in een ziekenhuis laten controleren. Volgens zijn club maakte de 47-jarige Belg het inmiddels goed. NAC geeft vanwege de privacywetgeving verder geen commentaar.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
13 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
14 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
14 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
15 uur geleden