Doelman Reiziger verruilt Ajax voor Vitesse
ARNHEM (ANP) - Doelman Daan Reiziger verruilt Ajax voor Vitesse. De 19-jarige keeper heeft bij de Arnhemse club een driejarig contract ondertekend. Vitesse neemt hem transfervrij over. Het contract van Reiziger loopt eind juni 2021 af bij de Amsterdamse club waar hij in 2016 in de jeugdopleiding belandde.
Reiziger debuteerde in maart van dit jaar voor Jong Ajax in de Keuken Kampioen Divisie. Hij speelde negen competitiewedstrijden voor het Amsterdamse beloftenteam. Reiziger zat bij de hoofdmacht van Ajax voor de eerste keer op de bank tijdens de kwartfinale tegen AS Roma in de Europa League.
De in Groningen geboren doelman doorliep de nationale elftallen van Onder 16 tot en met Onder 19. "Daan is een talentvolle doelman die bij ons de kans krijgt zich verder te ontwikkelen. Vanaf het nieuwe seizoen gaat hij deel uitmaken van de eerste selectie, trainen op hoog niveau en zich ontwikkelen door onder meer wedstrijden te spelen bij Onder 21", laat technisch directeur Johannes Spors van Vitesse weten.
De 37-jarige Remko Pasveer, de eerste doelman van Vitesse, maakt komende zomer de overstap naar Ajax.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Ajax begint om 12.15 uur met dezelfde opstelling als tegen Chelsea aan de uitwedstrijd tegen FC Twente. Trainer John Heitinga heeft vertrouwen in de spelers die woensdag aan de aftrap verschenen voor het verloren duel in Londen (5-1). Ajax begon best aardig tegen Chelsea, maar speelde een verloren wedstrijd na een rode kaart voor Kenneth Taylor.
2 uur geledenBRENTFORD (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt gezien te hebben wat er nodig is om met zijn ploeg uit een negatieve spiraal te komen. De landskampioen verloor zaterdag bij Brentford (3-2). Het was de vierde competitienederlaag op rij.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Liverpool is het behoorlijk kwijt in de Premier League. De ploeg van coach Arne Slot leed bij Brentford de vierde competitienederlaag op rij. De club uit Londen won met 3-2 van de titelverdediger.
14 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen NEC. Het aantrekkelijke duel eindigde in 2-2. PEC schoot weinig op met het punt, want de ploeg van coach Henry van der Vegt blijft in de onderste regionen hangen. NEC mag zich op de zevende plaats subtopper noemen.
15 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Heracles-trainer Bas Sibum is woedend op zijn aanvaller Mario Engels, die in de belangrijke uitwedstrijd tegen FC Volendam met twee gele kaarten (rood) voortijdig naar de kant moest. Volendam leidde op dat moment met 2-0, binnen de kortste keren stond het 3-0 en was het duel beslist.
15 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Heracles Almelo is nog dieper in de problemen geraakt. De ploeg van trainer Bas Sibum verloor het duel met FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie met 3-0. Volendam, dat de tweede zege van het seizoen boekte, klom naar de dertiende plaats en heeft nu 7 punten meer dan hekkensluiter Heracles.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege van dit seizoen in de Eredivisie geboekt en is naar voorlopig de zesde plek gestegen. De ploeg van trainer Maurice Steijn won op Het Kasteel met 1-0 van Telstar. Tobias Lauritsen maakte de enige goal, zijn zesde in de competitie.
17 uur geleden