Doelman Perin van Juventus terug naar Genoa
GENUA (ANP) - De Italiaanse doelman Mattia Perin speelt de rest van dit seizoen voor CFC Genoa. De hekkensluiter van de Serie A huurt de 27-jarige keeper voor een half jaar van Juventus, waar Perin derde keus was achter Wojciech Szczesny en Gianluigi Buffon.
Perin speelde vorig seizoen nog negen wedstrijden in de Serie A, maar na de terugkeer van de 41-jarige Buffon naar Turijn werd hij 'gedegradeerd' tot nummer 3 in de rangorde bij Juventus. De Italiaan kiest daarom voor een tijdelijke terugkeer naar Genoa, de club waarbij hij doorbrak en uitgroeide tot international. Perin ging als reservekeeper mee naar het WK 2014 en speelde twee interlands voor de 'Azzurri'.
Juventus betaalde in 2018 zo'n 15 miljoen euro om de doelman over te nemen van Genoa. De ploeg uit Genua staat nu onderaan in de Italiaanse voetbalcompetitie en heeft samen met Lecce de meest gepasseerde defensie. Beide clubs kregen in zeventien wedstrijden 35 doelpunten tegen.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Supporters van Go Ahead Eagles kunnen het restant van de gestaakte wedstrijd tegen FC Utrecht in het supportershome van de club bekijken. Dat melden de Deventenaren maandag.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft trainer Carl Hoefkens ontslagen. Dat besluit volgt drie dagen na de nederlaag van 4-2 bij RKC Waalwijk in de eerste divisie. NAC, dat vorig seizoen uit de Eredivisie degradeerde, heeft na vijf speelronden 7 punten.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB zegt in navolging van veel andere Europese bonden nadrukkelijk het vertrouwen op in FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De bond bevestigde in een maandag uitgebrachte persverklaring geen steun te verlenen aan de kandidatuur van Infantino voor een nieuwe termijn als voorzitter van de mondiale bond.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
19 uur geleden