Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Perin van Juventus terug naar Genoa

Doelman Perin van Juventus terug naar Genoa

GENUA (ANP) - De Italiaanse doelman Mattia Perin speelt de rest van dit seizoen voor CFC Genoa. De hekkensluiter van de Serie A huurt de 27-jarige keeper voor een half jaar van Juventus, waar Perin derde keus was achter Wojciech Szczesny en Gianluigi Buffon.

Perin speelde vorig seizoen nog negen wedstrijden in de Serie A, maar na de terugkeer van de 41-jarige Buffon naar Turijn werd hij 'gedegradeerd' tot nummer 3 in de rangorde bij Juventus. De Italiaan kiest daarom voor een tijdelijke terugkeer naar Genoa, de club waarbij hij doorbrak en uitgroeide tot international. Perin ging als reservekeeper mee naar het WK 2014 en speelde twee interlands voor de 'Azzurri'.

Juventus betaalde in 2018 zo'n 15 miljoen euro om de doelman over te nemen van Genoa. De ploeg uit Genua staat nu onderaan in de Italiaanse voetbalcompetitie en heeft samen met Lecce de meest gepasseerde defensie. Beide clubs kregen in zeventien wedstrijden 35 doelpunten tegen.

Meer uit Voetbal

Manchester City betaalt 40 miljoen euro voor Braziliaan Allan

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Allan Elias bevestigd. De 22-jarige vleugelaanvaller komt over van Palmeiras. De Braziliaan heeft een vijfjarig contract ondertekend.

16 minuten geleden
Sparta versterkt zich met middenvelder Hatenboer

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Cedric Hatenboer. De middenvelder komt over van Anderlecht, waar hij nooit doorbrak. Hij heeft een vierjarig contract ondertekend, zo meldt de club uit Rotterdam.

41 minuten geleden
Linksbuiten Emeran vertrekt bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Noam Emeran heeft afscheid genomen van FC Groningen. De 23-jarige Fransman kwam niet voor in de plannen van trainer Dick Lukkien en heeft zijn contract laten ontbinden. Zijn verbintenis liep aan het einde van dit seizoen af.

1 uur geleden
Verdediger Hilgers verlaat FC Twente voor sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Mees Hilgers maakt de overstap van FC Twente naar sc Heerenveen. Dat meldt de Friese Eredivisieclub maandag. De 25-jarige centrale verdediger heeft getekend voor twee jaar tot de zomer van 2028, met een optie voor een extra jaar.

2 uur geleden
Platini: Infantino moet weg

PARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.

15 uur geleden
FC Twente wint eenvoudig bij SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.

16 uur geleden
Slachtoffer vuurwerk Feyenoordfans heeft blijvende gehoorschade

LEEUWARDEN (ANP) - Een van de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van fans van Feyenoord in het uitduel van vorige week met SC Cambuur heeft blijvende gehoorschade opgelopen. "Een man van 41 heeft nu het gehoor van een 70-jarige en hij is er erg emotioneel onder", vertelde algemeen directeur Jesse Bergsma van SC Cambuur vlak voor het thuisduel met FC Twente.

16 uur geleden