Doelman Perin van Juventus terug naar Genoa
GENUA (ANP) - De Italiaanse doelman Mattia Perin speelt de rest van dit seizoen voor CFC Genoa. De hekkensluiter van de Serie A huurt de 27-jarige keeper voor een half jaar van Juventus, waar Perin derde keus was achter Wojciech Szczesny en Gianluigi Buffon.
Perin speelde vorig seizoen nog negen wedstrijden in de Serie A, maar na de terugkeer van de 41-jarige Buffon naar Turijn werd hij 'gedegradeerd' tot nummer 3 in de rangorde bij Juventus. De Italiaan kiest daarom voor een tijdelijke terugkeer naar Genoa, de club waarbij hij doorbrak en uitgroeide tot international. Perin ging als reservekeeper mee naar het WK 2014 en speelde twee interlands voor de 'Azzurri'.
Juventus betaalde in 2018 zo'n 15 miljoen euro om de doelman over te nemen van Genoa. De ploeg uit Genua staat nu onderaan in de Italiaanse voetbalcompetitie en heeft samen met Lecce de meest gepasseerde defensie. Beide clubs kregen in zeventien wedstrijden 35 doelpunten tegen.
Meer uit Voetbal
ELDA (ANP/RTR) - De Argentijn Lionel Messi is eigenaar geworden van de Spaanse club Eldense. De 39-jarige vedette van Inter Miami heeft de overname van de aandelen van een Colombiaanse investeringsgroep, die een meerderheidsbelang in de club uit Elda had, afgerond. Eldense komt uit in de Segunda División, het tweede niveau.
56 minuten geledenTHESSALONIKI (ANP) - Het Nederlands elftal is er dit kalenderjaar nog geen een keer in geslaagd een wedstrijd te eindigen zonder tegendoelpunt. In de Nations League-wedstrijd tegen Griekenland kreeg Oranje donderdag voor de elfde wedstrijd op rij minimaal een doelpunt tegen.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Manchester City moet volgens de Britse premier Andy Burnham "gepaste consequenties ondergaan als wangedrag is vastgesteld". Dat heeft een woordvoerder van de premier donderdag gezegd, nadat de premier een dag eerder nog zei te hopen dat de eigenaren de club niet gaan verkopen.
1 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Jurriën Timber speelt donderdag in de uitwedstrijd tegen Griekenland in de Nations League zijn 25e interland voor Oranje. De 25-jarige verdediger van Arsenal debuteerde ruim vijf jaar geleden in een oefenwedstrijd tegen Schotland, die in 2-2 eindigde.
2 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Virgil van Dijk begint donderdag in de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Griekenland in de Nations League aan zijn 99e interland. De 35-jarige aanvoerder kan komende zondag in het thuisduel met Servië toetreden tot de 'Club van Honderd' bij Oranje.
2 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Jurriën Timber begint donderdag in de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Griekenland in de Nations League in het basiselftal. De centrale verdediger neemt de plaats in van Jan Paul van Hecke, die de selectie woensdag verliet vanwege een voetblessure.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Hoofdsponsor Etihad van Manchester City heeft laten weten juridische stappen te overwegen tegen de Premier League. Dat doet de luchtvaartmaatschappij uit de Verenigde Arabische Emiraten omdat de Engelse voetbalclub in haar ogen ten onrechte schuldig is bevonden aan meer dan honderd overtredingen van de financiële regels van de hoogste Engelse profcompetitie. De misstanden zouden begaan zijn in de seizoenen 2009/10 tot en met 2017/18.
4 uur geleden