Doelman Paes 'langere tijd' uit roulatie bij FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - Doelman Maarten Paes is bij FC Utrecht voor "langere tijd" uit de roulatie. De 21-jarige keeper heeft volgens zijn club last van een schouderblessure. Hij raakte vorige week vrijdag geblesseerd in een oefenwedstrijd tegen Leverkusen. Hoe lang het revalidatieproces ongeveer gaat duren, maakte FC Utrecht niet bekend. Als vervanger werd Jeroen Zoet dinsdag op huurbasis overgenomen van PSV.
"Door deze blessure ben ik langere tijd uit de running", meldde Paes, die ook voor Jong Oranje uitkomt. "Omdat ik keeper ben, is het belangrijk dat de schouder helemaal goed hersteld, voordat ik weer probleemloos alles kan doen wat van een keeper gevraagd wordt. Dit heeft tijd nodig. Ik werk dan ook hard aan het herstel van mijn schouder en doe er alles aan om weer goed en snel op het veld te staan."
Meer uit Voetbal
GUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.
37 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
4 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
11 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.
12 uur geleden