Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Padt tekent bij Ludogorets en vertrekt mogelijk nu al

Doelman Padt tekent bij Ludogorets en vertrekt mogelijk nu al

GRONINGEN (ANP) - Doelman Sergio Padt heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd voor FC Groningen gespeeld. De 30-jarige keeper verklapte na het thuisduel met Feyenoord (0-0) dat zijn overgang naar de Bulgaarse club Ludogorets komende zomer rond is. "Dat is allemaal getekend en in kannen en kruiken", liet hij bij ESPN weten.

"Er is nog een kans dat ik nu al verhuis", vervolgde Padt, die een aflopend contract heeft bij FC Groningen. "De transfermarkt is in Bulgarije nog wat langer open. Het is nu aan FC Groningen wat er verder gaat gebeuren. De directie moet beslissen of het bod goed genoeg is om mij nu al te laten gaan. Daar heb ik geen invloed op en ik weet er verder ook niks van. Ik ga in elk geval zelf niet het bedrag neerleggen dat FC Groningen wil."

Technisch-directeur Mark-Jan Fledderus benadrukte vorige maand nog dat hij Padt tot aan het einde van het seizoen in Groningen wil houden. Eind december werd al wel de Noorse doelman Per Kristian Bratveit vastgelegd. Hij kwam op huurbasis over van de Zweedse club Djurgardens IF. FC Groningen heeft in de overeenkomst een optie tot koop bedongen.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt vol ongeloof na nieuwe stunt tegen Internazionale

MILAAN (ANP/AFP) - De spelers en staf van Bodø/Glimt zijn vol ongeloof en euforie na het uitschakelen van Internazionale, de verliezend finalist van vorig seizoen, in de Champions League. "Dit is een geweldige avond voor de club, de spelers, onze stad en ook voor het Noorse voetbal", zei trainer Kjetil Knutsen van de debuterende club in het belangrijkste Europese clubtoernooi.

2 uur geleden
Ook met Rutten blijft doel: Curaçao wil naar 16e finale WK

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."

10 uur geleden
Bodø schakelt Inter uit in Champions League

MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.

12 uur geleden
Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

14 uur geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

18 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

20 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

20 uur geleden