Doelman Padt tekent bij Ludogorets en vertrekt mogelijk nu al
GRONINGEN (ANP) - Doelman Sergio Padt heeft mogelijk zijn laatste wedstrijd voor FC Groningen gespeeld. De 30-jarige keeper verklapte na het thuisduel met Feyenoord (0-0) dat zijn overgang naar de Bulgaarse club Ludogorets komende zomer rond is. "Dat is allemaal getekend en in kannen en kruiken", liet hij bij ESPN weten.
"Er is nog een kans dat ik nu al verhuis", vervolgde Padt, die een aflopend contract heeft bij FC Groningen. "De transfermarkt is in Bulgarije nog wat langer open. Het is nu aan FC Groningen wat er verder gaat gebeuren. De directie moet beslissen of het bod goed genoeg is om mij nu al te laten gaan. Daar heb ik geen invloed op en ik weet er verder ook niks van. Ik ga in elk geval zelf niet het bedrag neerleggen dat FC Groningen wil."
Technisch-directeur Mark-Jan Fledderus benadrukte vorige maand nog dat hij Padt tot aan het einde van het seizoen in Groningen wil houden. Eind december werd al wel de Noorse doelman Per Kristian Bratveit vastgelegd. Hij kwam op huurbasis over van de Zweedse club Djurgardens IF. FC Groningen heeft in de overeenkomst een optie tot koop bedongen.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
2 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
6 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
9 uur geleden