Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Padt redt punt voor FC Groningen bij rentree Robben

Doelman Padt redt punt voor FC Groningen bij rentree Robben

GRONINGEN (ANP) - Het duel tussen FC Groningen en FC Utrecht heeft geen doelpunten opgeleverd: 0-0. De noorderlingen hadden het punt vooral te danken aan doelman Sergio Padt. De 30-jarige keeper verrichtte op eigen veld een aantal prima reddingen. De thuisclub daarentegen wist Thijmen Nijhuis, de debuterende doelman van FC Utrecht, amper te bedreigen.

Arjen Robben maakte bij FC Groningen zijn rentree als invaller, ruim een maand na zijn eerste wedstrijd tegen PSV (1-3) waarin hij na een half uur geblesseerd moest uitvallen. De oud-international deed een kwartiertje mee, maar kon zijn club in die korte tijd niet aan een overwinning helpen.

FC Groningen had voor de rust het meeste balbezit, maar kon geen grote kansen afdwingen. Ook FC Utrecht maakte voorin een vrij machteloze indruk. Aanvoerder Simon Gustafson was nog wel dicht bij 0-1. Na een pass van Gyrano Kerk stuitte de Zweed op doelman Padt.

Aanvalsdrang

In de tweede helft toonde het nog ongeslagen FC Utrecht meer aanvalsdrang. Sander van de Streek kreeg al snel een grote kopkans op aangeven van opnieuw Kerk. Met een reflex voorkwam Padt een achterstand. Kort daarna wist de Franse debutant Moussa Sylla hem met een subtiele voetbeweging wel te passeren, maar het doelpunt werd terecht afgekeurd wegens buitenspel.

Padt hield daarna ook Bart Ramselaar en opnieuw Van de Streek (twee keer) van scoren af. In het laatste kwartier mocht ook Robben zich weer even laten zien. Hij toonde op de rechterflank nog wel één kenmerkende dribbel naar binnen toe, maar kon namens de Groningers het verschil nog niet maken.

Meer uit Voetbal

Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

7 minuten geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

32 minuten geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

6 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

9 uur geleden
Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

21 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

21 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

1 dag geleden