Doelman Onana terug bij nationale ploeg van Kameroen
YAOUNDÉ (ANP) - André Onana staat voor een rentree bij de nationale voetbalploeg van Kameroen. Bondscoach Rigobert Song heeft de doelman van Manchester United opgenomen in zijn selectie voor een duel op 12 september met Burundi.
Onana botste eind vorig jaar tijdens het WK met Song en werd uit de selectie gezet. Hij vertrok voortijdig uit Qatar en kondigde zijn afscheid aan als international. "Elk verhaal, hoe mooi dat verhaal ook is, kent een einde", schreef de voormalig keeper van Ajax in een verklaring. "Aan mijn verhaal bij het Kameroense elftal is nu een einde gekomen. Waar ik ook ga, zal ik de Kameroense vlag hoog blijven houden. Ik zal een fan blijven zoals de meer dan 27 miljoen Kameroeners dat bij elke wedstrijd zijn. Dank aan iedereen die in mij geloofde."
Kennelijk hebben Onana en bondscoach Song hun onderlinge problemen opgelost. De voetbalbond van Kameroen geeft geen verklaring voor de terugkeer van Onana.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
59 minuten geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
10 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
10 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
20 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geleden