Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Onana aast zondag met Ajax op revanche

Doelman Onana aast zondag met Ajax op revanche

AMSTERDAM (ANP) - Doelman Andre Onana beseft dat Ajax zondag in de thuiswedstrijd tegen het nog ongeslagen sc Heerenveen iets goed heeft te maken. De Amsterdamse ploeg verloor bijna twee weken geleden pijnlijk bij FC Groningen (1-0). Mede daardoor staat Ajax momenteel op de vijfde plaats, met een punt minder dan de verrassende nummer 3 uit Friesland. "We moeten geconcentreerder zijn achterin en meer intensiteit in de wedstrijd leggen. Dan weet ik zeker dat het beter zal gaan", blikt Onana hoopvol vooruit.

Het moet ook beter, benadrukt de Kameroener. "Dat hoef je deze groep niet uit te leggen. Ik sta elke dag met ze op het trainingsveld. De wil is enorm. Ik denk dat we dit seizoen hebben laten zien dat we nog steeds een sterk team zijn."

Onana weet maar al te goed wat hem na zondag te wachten staat. "Ik kijk uit naar het duel met Heerenveen, maar ook zeker naar Ajax - Liverpool", doelde hij op de eerste groepswedstrijd in de Champions League, woensdag in de Johan Cruijff ArenA. "Dat zijn de wedstrijden waarvoor we zo hard trainen. Prachtige uitdagingen. Ik heb zin om te laten zien aan dit soort teams en de rest van de wereld wat voor goede spelers wij weer hebben."

Meer uit Voetbal

Clublegende Real Madrid Santamaria (96) overleden

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het overlijden van clublegende José Emilio Santamaria bekendgemaakt. De verdediger, die vier keer de Europa Cup I won met de Spaanse voetbalclub, is 96 jaar geworden. "Santamaría zal altijd herinnerd worden als een van de grote iconen van onze club", schrijft voorzitter Florentino Pérez in een verklaring.

1 uur geleden
Trainer Poortvliet (70) verlengt met een jaar bij FC Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Jan Poortvliet blijft een jaar langer trainer van eerstedivisieclub FC Eindhoven. De 70-jarige oud-international begon in oktober aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van de club. Eerder nam hij ook jeugdelftallen onder zijn hoede en was hij interim-trainer in Eindhoven.

1 uur geleden
Spits Kramer (RKC) zet na 18 seizoenen punt achter profvoetbal

WAALWIJK (ANP) - Michiel Kramer heeft het einde van zijn carrière als profvoetballer aangekondigd. De 37-jarige aanvaller van RKC Waalwijk zet er aan het einde van dit seizoen een punt achter, na achttien seizoenen met 'ontelbaar veel momenten', meldt de Brabantse club uit de eerste divisie op X.

2 uur geleden
Raphinha gaat tekeer tegen arbitrage: Barcelona is bestolen

MADRID (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha speelde geen minuut mee bij FC Barcelona, maar had na afloop het hoogste woord. De geblesseerde aanvaller ging tekeer tegen de arbitrage. "We zijn bestolen. Niet alleen in deze wedstrijd, maar ook vorige week in de heenwedstrijd. De beslissingen van de scheidsrechter zijn ongelooflijk slecht geweest", zei hij na de winst van 2-1 op Atlético Madrid in de kwartfinale van de Champions League. Die zege was niet genoeg om de 2-0-nederlaag in het eerste duel goed te maken, waardoor Barcelona is uitgeschakeld.

3 uur geleden
WK voetbal in gevaar voor geblesseerde Franse spits Ekitike

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-spits Hugo Ekitike heeft vermoedelijk een achillespees gescheurd in het met 2-0 verloren Champions League-duel met Paris Saint-Germain. "Het ziet er heel slecht uit, hoewel het moeilijk te zeggen is hoe ernstig het is", zei trainer Arne Slot na afloop van de wedstrijd tegen verslaggevers. Ekitike stond in de basis tegen PSG, maar viel voor rust al uit. Hij moest per brancard het veld af.

3 uur geleden
Slot betreurt het missen van de vele kansen door Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot betreurde de uitschakeling van Liverpool in de Champions League en gaf het missen van de vele kansen de schuld van de thuisnederlaag tegen titelhouder Paris Saint-Germain in de kwartfinale (0-2). "Helaas was dit weer een van de wedstrijden in dit seizoen waarin we de kansen die we kregen niet benutten", zei de Nederlandse coach na afloop tegen verslaggevers. "Opnieuw presteerden we ondermaats als het gaat om afronden en dat doen we het hele seizoen al."

4 uur geleden
Veurink hoopt op vollere stadions met vroegere wedstrijden

BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink wil met de voetbalsters van het Nederlands elftal vaker eerder op de avond spelen. Zo hoopt hij meer publiek naar de thuiswedstrijden te trekken. Bij het gewonnen WK-kwalificatieduel met Frankrijk (2-1), dat dinsdagavond om 20.45 uur begon, was het Rat Verlegh Stadion in Breda met zo'n 6500 mensen voor slechts iets meer dan een kwart gevuld.

10 uur geleden