Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Nübel verlengt contract bij Bayern München tot 2029

Doelman Nübel verlengt contract bij Bayern München tot 2029

MÜNCHEN (ANP) - Doelman Alexander Nübel heeft zijn contract bij Bayern München met vier jaar verlengd. De Duitser is nu tot medio 2029 aan de club uit Beieren verbonden.

De 27-jarige Nübel verliet Schalke 04 in 2020 voor een vijfjarig contract bij Bayern München. De recordkampioen van Duitsland ziet de keeper als opvolger van de 38-jarige Manuel Neuer, die nog steeds de eerste keus is.

Bayern verhuurde Nübel twee seizoenen aan AS Monaco. Hij speelt nu op huurbasis voor VfB Stuttgart, de nummer 3 van de Bundesliga. Nübel verdedigt volgend seizoen ook nog het doel van VfB Stuttgart.

Meer uit Voetbal

Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

11 minuten geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

1 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

3 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

12 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

12 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

13 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

16 uur geleden