Doelman Nübel verlengt contract bij Bayern München tot 2029
MÜNCHEN (ANP) - Doelman Alexander Nübel heeft zijn contract bij Bayern München met vier jaar verlengd. De Duitser is nu tot medio 2029 aan de club uit Beieren verbonden.
De 27-jarige Nübel verliet Schalke 04 in 2020 voor een vijfjarig contract bij Bayern München. De recordkampioen van Duitsland ziet de keeper als opvolger van de 38-jarige Manuel Neuer, die nog steeds de eerste keus is.
Bayern verhuurde Nübel twee seizoenen aan AS Monaco. Hij speelt nu op huurbasis voor VfB Stuttgart, de nummer 3 van de Bundesliga. Nübel verdedigt volgend seizoen ook nog het doel van VfB Stuttgart.
Meer uit Voetbal
LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
40 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
1 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.
2 uur geleden