Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Noppert verlengt contract bij sc Heerenveen

Doelman Noppert verlengt contract bij sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Andries Noppert blijft de komende jaren het doel van sc Heerenveen verdedigen. De keeper heeft zijn contract bij de Friese club verlengd tot medio 2027.

Na zijn sterke optreden bij het WK in Qatar als doelman van het Nederlands elftal was er veel belangstelling voor Noppert. Maar hij blijft sc Heerenveen toch trouw. "Ik heb nooit een geheim gemaakt van mijn ambities, maar iedereen weet dat ik hier ook speel bij de club van mijn dromen", zegt Noppert. "De juiste stap is deze zomer niet voorbijgekomen en dus verleng ik mijn contract nu met trots. De club wil langdurig met mij door en dat zie ik als een mooi compliment. Ik ben blij dat er nu duidelijkheid is over mijn toekomst en kijk ernaar uit om dit seizoen weer maximaal te presteren."

Algemeen directeur Ferry de Haan is blij dat Noppert bij sc Heerenveen blijft, na wat hij vorig seizoen heeft meegemaakt. "Met zijn kwaliteit is hij een bepalende speler voor het elftal en daarnaast is hij als echte Fries en international ook een geweldig uithangbord voor sc Heerenveen", zegt De Haan.

Meer uit Voetbal

Doelpuntenmaker Til ziet PSV laatste weken te veel kansen missen

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til zag PSV ook in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord (1-1) veel kansen missen. "Ik maak me pas zorgen als we geen mogelijkheden meer krijgen", zei de aanvallende middenvelder van de titelhouder. "Laten we het erop houden dat het even niet meezit."

32 minuten geleden
WK gewichtheffen in 2030 eerste WK in Rusland sinds invasie

LAUSANNE (ANP/RTR) - Moskou is de gastheer van het WK gewichtheffen in 2030. De internationale gewichthefbond IWF heeft als eerste sportbond zondag een wereldkampioenschap toegewezen aan Rusland sinds de Russische invasie van Oekraïne in 2022. De Russische stad Kazan zou de WK zwemmen van 2025 organiseren, maar die titelstrijd werd verplaatst naar Singapore.

37 minuten geleden
Trainer Bosz: PSV was beter dan Feyenoord en verdiende de zege

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz baalde van het gelijkspel van PSV tegen Feyenoord (1-1). "We hadden verdiend om deze wedstrijd te winnen", zei hij.

45 minuten geleden
Kluivert vergroot met Bournemouth zorgen bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft voor de achtste wedstrijd op rij niet gewonnen. Op het eigen Old Trafford verloor de ploeg van trainer Michael Carrick met 3-0 van Bournemouth. Justin Kluivert was met een assist belangrijk voor zijn club.

56 minuten geleden
Liverpool verslaat nummer 3 Brighton en klimt naar plek 4

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zondag met 2-0 gewonnen van de nummer 3 van de Premier League, Brighton & Hove Albion. Door de overwinning is Liverpool opgeklommen naar de vierde plaats met 15 punten en is het Brighton tot op 1 punt genaderd. Koplopers Manchester City en Arsenal hebben 21 punten. In de volgende speelronde speelt Liverpool tegen Arsenal, en Brighton tegen Manchester City.

57 minuten geleden
Van Bronckhorst tevreden met gelijkspel van Feyenoord tegen PSV

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst kan leven met het gelijkspel van zijn Feyenoord tegen PSV (1-1). "Ik ben blij dat we hier met een puntje vertrekken", zei hij. "Dit is een goed resultaat voor ons."

1 uur geleden
NEC pakt punt tegen FC Groningen na achterstand

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft drie dagen na de Europese uitzege bij Dinamo Zagreb (2-4) in de Eredivisie gelijkgespeeld tegen FC Groningen. NEC kwam in eigen huis op een achterstand van 2-0, maar wist deze na rust weg te werken: 2-2.

1 uur geleden