
Doelman Noppert verlengt contract bij sc Heerenveen
HEERENVEEN (ANP) - Andries Noppert blijft de komende jaren het doel van sc Heerenveen verdedigen. De keeper heeft zijn contract bij de Friese club verlengd tot medio 2027.
Na zijn sterke optreden bij het WK in Qatar als doelman van het Nederlands elftal was er veel belangstelling voor Noppert. Maar hij blijft sc Heerenveen toch trouw. "Ik heb nooit een geheim gemaakt van mijn ambities, maar iedereen weet dat ik hier ook speel bij de club van mijn dromen", zegt Noppert. "De juiste stap is deze zomer niet voorbijgekomen en dus verleng ik mijn contract nu met trots. De club wil langdurig met mij door en dat zie ik als een mooi compliment. Ik ben blij dat er nu duidelijkheid is over mijn toekomst en kijk ernaar uit om dit seizoen weer maximaal te presteren."
Algemeen directeur Ferry de Haan is blij dat Noppert bij sc Heerenveen blijft, na wat hij vorig seizoen heeft meegemaakt. "Met zijn kwaliteit is hij een bepalende speler voor het elftal en daarnaast is hij als echte Fries en international ook een geweldig uithangbord voor sc Heerenveen", zegt De Haan.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP/RTR) - De politiecommissaris van West Midlands roept Aston Villa en de burgemeester van Birmingham op om op 6 november toch supporters van Maccabi Tel Aviv toe te laten voor een duel in de Europa League. "Laten we eens goed kijken of het besluit dat is genomen wel redelijk en gerechtvaardigd is om een doel te bereiken", zei hij.
7 minuten geledenLONDEN (ANP) - Cole Palmer kan de komende zes weken niet voor Chelsea uitkomen. De middenvelder kampt met een liesblessure en mist woensdag ook het thuisduel van zijn club met Ajax in de Champions League.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Ryan Gravenberch kan zondag voor Liverpool uitkomen in het thuisduel met Manchester United in de Premier League. De middenvelder werd zondag uit voorzorg gewisseld in het thuisduel van het Nederlands elftal met Finland. "Maar hij is helemaal fit", zei trainer Arne Slot op een persconferentie.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga is blij dat Fred Grim is toegevoegd aan de technische staf van Ajax. "Ik heb in de voorbereiding al aangegeven dat ik er graag een assistent bij had", zei hij op een persmoment. "Ik ben zelf met zijn naam gekomen."
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ko Itakura maakt zaterdag mogelijk zijn rentree bij Ajax in het thuisduel met AZ. "Hij heeft donderdag voor het eerst weer getraind", zei trainer John Heitinga op een persconferentie. "Nu is het even afwachten hoe hij daarop reageert."
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP/RTR) - Supporters van Maccabi Tel Aviv zijn op 6 november niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Aston Villa in de Europa League. Volgens de club uit Birmingham maakte de politie zich grote zorgen over de veiligheid rond het stadion.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ huurt de Italiaanse jeugdinternational Andrea Natali dit seizoen van Bayer Leverkusen. Dat heeft de club via de website bekendgemaakt. De 17-jarige verdediger speelde in de opleiding van AC Milan en kwam daarna uit in de jeugd van Espanyol, FC Barcelona en Bayer Leverkusen.
18 uur geleden