Doelman Neuer na operatie terug op het veld
MÜNCHEN (ANP) - Doelman Manuel Neuer staat ruim twee weken na zijn operatie weer op het veld. De 35-jarige keeper van Bayern München werd begin deze maand geopereerd aan zijn rechterknie. Neuer mocht maandag van de medische staf op het veld al weer wat loopoefeningen doen.
"Alles verloopt volgens plan, ik maak goede stappen in mijn herstel", zei Neuer een dag eerder al in een vragenronde met supporters op Instagram. Neuer liet zich opereren aan de binnenmeniscus van zijn rechterknie. De verwachting was al dat hij binnen enkele weken weer op het veld zou staan.
Met reservekeeper Sven Ulreich onder de lat verloor Bayern onlangs in de Bundesliga met 4-2 bij VfL Bochum. Het eerste duel met Red Bull Salzburg in de achtste finales van de Champions League eindigde afgelopen week in 1-1. Bayern versloeg SpVgg Greuther Fürth zondag met 4-1 en staat stevig aan kop in de Duitse competitie.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
16 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
17 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
20 uur geleden