Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Neuer denkt niet aan pensioen en kijkt uit naar Spanje

Doelman Neuer denkt niet aan pensioen en kijkt uit naar Spanje

STUTTGART (ANP/DPA) - Doelman Manuel Neuer denkt niet aan stoppen. De 38-jarige Duitser is bang dat die gedachte hem zal remmen in zijn prestaties. "Dat is psychologisch gezien helemaal niet goed voor mij. Daarom kijk ik uit naar wedstrijden als deze", refereerde de keeper van Bayern München aan het kwartfinaleduel op het EK vrijdag tegen Spanje.

"Om eerlijk te zijn, denk ik totaal niet aan stoppen. Ik weet dat mijn tijd een keer komt, maar dat is niet nu", aldus de doelman op een persconferentie. Neuer speelt zijn achtste eindtoernooi met Duitsland en werd in 2014 wereldkampioen. Zijn contract bij Bayern loopt volgend jaar af.

Ook Ilkay Gündogan, aanvoerder van Die Mannschaft, is nog niet klaar met voetballen. De 33-jarige middenvelder van FC Barcelona "heeft nooit zulke gedachten gehad". Hij focust zich vooral op de kwartfinale tegen Spanje. "Ik wil er ook alles aan doen om ervoor te zorgen dat het niet de laatste wedstrijd is van Toni Kroos", zei hij. De 34-jarige Kroos stopt na het EK in eigen land als international. Als clubvoetballer is hij al gestopt.

De titelkandidaten Duitsland en Spanje treffen elkaar vrijdag om 18.00 uur in Stuttgart.

Meer uit Voetbal

Frimpong tegen Manchester City alweer in selectie Liverpool

MANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.

1 uur geleden
Voormalig Tottenham-speler Wanyama beëindigt loopbaan

NAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.

5 uur geleden
Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

16 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

16 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

17 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

21 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

22 uur geleden