Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Neuer denkt niet aan pensioen en kijkt uit naar Spanje

Doelman Neuer denkt niet aan pensioen en kijkt uit naar Spanje

STUTTGART (ANP/DPA) - Doelman Manuel Neuer denkt niet aan stoppen. De 38-jarige Duitser is bang dat die gedachte hem zal remmen in zijn prestaties. "Dat is psychologisch gezien helemaal niet goed voor mij. Daarom kijk ik uit naar wedstrijden als deze", refereerde de keeper van Bayern München aan het kwartfinaleduel op het EK vrijdag tegen Spanje.

"Om eerlijk te zijn, denk ik totaal niet aan stoppen. Ik weet dat mijn tijd een keer komt, maar dat is niet nu", aldus de doelman op een persconferentie. Neuer speelt zijn achtste eindtoernooi met Duitsland en werd in 2014 wereldkampioen. Zijn contract bij Bayern loopt volgend jaar af.

Ook Ilkay Gündogan, aanvoerder van Die Mannschaft, is nog niet klaar met voetballen. De 33-jarige middenvelder van FC Barcelona "heeft nooit zulke gedachten gehad". Hij focust zich vooral op de kwartfinale tegen Spanje. "Ik wil er ook alles aan doen om ervoor te zorgen dat het niet de laatste wedstrijd is van Toni Kroos", zei hij. De 34-jarige Kroos stopt na het EK in eigen land als international. Als clubvoetballer is hij al gestopt.

De titelkandidaten Duitsland en Spanje treffen elkaar vrijdag om 18.00 uur in Stuttgart.

Meer uit Voetbal

Van Gaal blijft ook nieuwe leiding van Ajax adviseren

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.

34 minuten geleden
Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

2 uur geleden
Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

3 uur geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

4 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

6 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

15 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

15 uur geleden