Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Neuer denkt niet aan pensioen en kijkt uit naar Spanje

Doelman Neuer denkt niet aan pensioen en kijkt uit naar Spanje

STUTTGART (ANP/DPA) - Doelman Manuel Neuer denkt niet aan stoppen. De 38-jarige Duitser is bang dat die gedachte hem zal remmen in zijn prestaties. "Dat is psychologisch gezien helemaal niet goed voor mij. Daarom kijk ik uit naar wedstrijden als deze", refereerde de keeper van Bayern München aan het kwartfinaleduel op het EK vrijdag tegen Spanje.

"Om eerlijk te zijn, denk ik totaal niet aan stoppen. Ik weet dat mijn tijd een keer komt, maar dat is niet nu", aldus de doelman op een persconferentie. Neuer speelt zijn achtste eindtoernooi met Duitsland en werd in 2014 wereldkampioen. Zijn contract bij Bayern loopt volgend jaar af.

Ook Ilkay Gündogan, aanvoerder van Die Mannschaft, is nog niet klaar met voetballen. De 33-jarige middenvelder van FC Barcelona "heeft nooit zulke gedachten gehad". Hij focust zich vooral op de kwartfinale tegen Spanje. "Ik wil er ook alles aan doen om ervoor te zorgen dat het niet de laatste wedstrijd is van Toni Kroos", zei hij. De 34-jarige Kroos stopt na het EK in eigen land als international. Als clubvoetballer is hij al gestopt.

De titelkandidaten Duitsland en Spanje treffen elkaar vrijdag om 18.00 uur in Stuttgart.

Meer uit Voetbal

Voetbalbond Curaçao voelt niets voor terugkeer coach Advocaat

DEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.

17 minuten geleden
Duel in Copa Libertadores afgelast na wangedrag supporters

MEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.

1 uur geleden
Real Madrid onderzoekt incident tussen Valverde en Tchouameni

MADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.

12 uur geleden
Te Kloese na vertrek bij Feyenoord naar Mexicaanse club Monterrey

MONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.

14 uur geleden
Real Madrid-middenvelder Valverde gehecht na ruzie met Tchouaméni

MADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.

14 uur geleden
Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

1 dag geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

1 dag geleden