Doelman Neuer denkt niet aan pensioen en kijkt uit naar Spanje
STUTTGART (ANP/DPA) - Doelman Manuel Neuer denkt niet aan stoppen. De 38-jarige Duitser is bang dat die gedachte hem zal remmen in zijn prestaties. "Dat is psychologisch gezien helemaal niet goed voor mij. Daarom kijk ik uit naar wedstrijden als deze", refereerde de keeper van Bayern München aan het kwartfinaleduel op het EK vrijdag tegen Spanje.
"Om eerlijk te zijn, denk ik totaal niet aan stoppen. Ik weet dat mijn tijd een keer komt, maar dat is niet nu", aldus de doelman op een persconferentie. Neuer speelt zijn achtste eindtoernooi met Duitsland en werd in 2014 wereldkampioen. Zijn contract bij Bayern loopt volgend jaar af.
Ook Ilkay Gündogan, aanvoerder van Die Mannschaft, is nog niet klaar met voetballen. De 33-jarige middenvelder van FC Barcelona "heeft nooit zulke gedachten gehad". Hij focust zich vooral op de kwartfinale tegen Spanje. "Ik wil er ook alles aan doen om ervoor te zorgen dat het niet de laatste wedstrijd is van Toni Kroos", zei hij. De 34-jarige Kroos stopt na het EK in eigen land als international. Als clubvoetballer is hij al gestopt.
De titelkandidaten Duitsland en Spanje treffen elkaar vrijdag om 18.00 uur in Stuttgart.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
44 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
7 uur geleden