Doelman Navas van Paris Saint-Germain naar Nottingham Forest
PARIJS (ANP) - Doelman Keylor Navas maakt het seizoen in de Premier League af bij Nottingham Forest. De Engelse club huurt de 36-jarige Costa Ricaan voor een half jaar van Paris Saint-Germain. Navas moest dit seizoen de Italiaan Gianluigi Donnarumma voor zich dulden in Parijs.
De aanvoerder van de nationale ploeg van Costa Rica verhuisde in 2019 van Real Madrid naar Paris Saint-Germain. Navas had met de Madrilenen onder meer drie keer de Champions League gewonnen.
Nottingham Forest versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode ook met middenvelder Jonjo Shelvey. De 30-jarige Engelsman komt over van Newcastle United, waarvoor hij zeven jaar speelde.
Nottingham Forest promoveerde vorig jaar naar de Premier League en staat daarin nu op de dertiende plaats.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe meldt de komst van Dirk Kuyt als assistent-trainer van de nieuwe hoofdcoach İsmail Kartal. De club uit Istanbul zegt een principeakkoord te hebben met de Nederlandse oud-international, die de trainer is van FC Dordrecht en nog een contract heeft tot medio 2028.
1 uur geledenTORONTO (ANP/DPA) - Canada heeft Ivoorkust-international Elye Wahi de toegang tot het land ontzegd. De 23-jarige aanvaller kan daardoor niet met de selectie van Ivoorkust naar Toronto reizen voor de groepswedstrijd op het WK tegen Duitsland van zaterdag.
1 uur geledenNYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters nemen het in de play-offs voor de kwalificatie voor het WK van 2027 in Brazilië, op tegen Hongarije. Als de voetbalsters dat tweeluik winnen, wacht er nog een tegenstander over twee wedstrijden. Dat is dan tegen de winnaar van de wedstrijden tussen Turkije en Slovenië.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst was verrast dat Feyenoord bij hem uitkwam. Dat zei de 51-jarige trainer donderdag tijdens zijn presentatie als hoofdtrainer in De Kuip.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft verdediger Ibrahima Konaté vastgelegd tot medio 2030. De 27-jarige Franse international vertrok eerder dit voorjaar na vijf seizoenen transfervrij bij Liverpool.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Colombia heeft de eerste wedstrijd op het WK voetbal tegen Oezbekistan gewonnen. Luis Díaz speelde een hoofdrol in een volgepakt stadion in Mexico-Stad. De aanvaller van Bayern München had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege: 3-1.
9 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Er wordt flink geboden op de shirts die de spelers van het Nederlands elftal zondag hebben gedragen in het eerste WK-duel met Japan. De veiling is nog niet gesloten, maar op basis van de huidige biedingen staat de teller op 25.992 euro.
9 uur geleden