Doelman Navas test positief bij Paris Saint-Germain
PARIJS (ANP) - Keylor Navas heeft als zoveelste in de rij bij de Franse topclub Paris Saint-Germain positief getest op het coronavirus. De doelman uit Costa Rica ontbreekt daardoor in de wedstrijd van zaterdag tegen Brest. Hij wordt in de selectie vervangen door Lucas Lavallée, pas achttien jaar oud.
Gianluigi Donnarumma, doelman van de nationale ploeg van Italië, is er na een besmetting wel weer bij. Lionel Messi, die na een besmetting inmiddels weer negatief heeft getest, nog niet. Zijn herstel duurt iets langer dan verwacht. De Argentijnse wereldster verwacht wel komende week de training te kunnen hervatten.
Neymar is bij PSG nog steeds absent vanwege een blessure.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
20 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League de topper tegen Liverpool met 3-2 gewonnen. De ploeg van trainer Michael Carrick staat door de zege steviger op de derde plaats met 64 punten. Liverpool van coach Arne Slot staat vierde met 58 punten.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Esmee Brugts staat met FC Barcelona in de finale van de Champions League. De 22-jarige vleugelverdedigster schakelde met haar Catalaanse club het Duitse Bayern München in de halve finales uit. Na een 1-1-gelijkspel in de heenwedstrijd won FC Barcelona de return in Camp Nou met 4-2. Barça treft de voetbalsters van Olympique Lyon in de finale op 23 mei in het Ullevaal Stadion van Oslo.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord heeft een grote stap gezet richting het hoofdtoernooi van de Champions League. De Rotterdammers stelden in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard teleur en wisten een achterstand in de slotfase pas om te draaien toen Fortuna na een rode kaart voor Paul Gladon met een man minder op het veld kwam te staan. Feyenoord won met 2-1.
5 uur geleden