Doelman Lamprou van RKC naar PEC Zwolle
ZWOLLE (ANP) - Doelman Kostas Lamprou heeft weer een nieuwe club gevonden in de Eredivisie. De 29-jarige Griek verhuist transfervrij van RKC Waalwijk naar PEC Zwolle, waar hij een contract ondertekende voor twee jaar met een optie voor nog een seizoen. Lamprou speelde eerder voor Feyenoord, Excelsior, Willem II, Ajax en Vitesse. Met Ajax pakte hij in 2019 de 'dubbel'.
De Griek deed afgelopen seizoen alle competitiewedstrijden van RKC van begin tot eind mee. De Waalwijkers wisten zich rechtstreeks te handhaven in de Eredivisie.
"Met Kostas halen we een uitstekende keeper en een echte winnaar in huis", zegt technisch manager Mike Willems van PEC Zwolle. "Het afgelopen seizoen heeft hij zich nadrukkelijk bij ons in de kijker gespeeld. Onder meer door zijn uitstekende reflexen, meevoetballende kwaliteiten, de passie waarmee hij in het doel staat en de punten die hij voor RKC heeft gepakt."
Art Langeler is komend seizoen de hoofdtrainer van PEC Zwolle.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd om de thuiswedstrijd tegen Ferencváros tot een goed einde te brengen. De ploeg van trainer John van den Brom ging met 1-2 onderuit in een nagenoeg volle Veste.
2 uur geledenNOVI SAD (ANP) - Ajax is goed aan het nieuwe Europese seizoen begonnen. De club was in een uitwedstrijd veel te sterk voor FK Vojvodina (1-4) en heeft een goede uitgangspositie voor de return van volgende week in de Johan Cruijff ArenA voor een plek in de derde voorronde van de Conference League.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong stelt in een verklaring op Instagram dat zijn knieblessure op het WK "ernstiger was dan gedacht". De middenvelder van FC Barcelona speelde door met de kwetsuur omdat hij na informatie van de artsen van Oranje in de veronderstelling was dat het niet kon verergeren.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst staat om 20.00 uur aan de aftrap van het thuisduel van FC Twente met Ferencváros in de tweede voorronde van de Europa League. De spits is transfervrij overgekomen van Ajax en nam maar een korte vakantie na zijn optreden met Oranje op het WK.
4 uur geledenNOVI SAD (ANP) - Daley Blind begint met Ajax om 20.00 uur aan de uitwedstrijd tegen FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League. Hij vormt in het Servische Novi Sad een defensie met Lucas Rosa, Aaron Bouwman, Owen Wijndal en doelman Maarten Paes.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Elliot Anderson helemaal afgerond. De 23-jarige middenvelder heeft zich voor vijf jaar verbonden aan zijn nieuwe club.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Nikolas Brandis aangetrokken. De 21-jarige linksback komt over van AS Trenčín en heeft een vierjarig contract ondertekend.
7 uur geleden