Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Krul: ik had wel meer kunnen doen

Doelman Krul: ik had wel meer kunnen doen

ISTANBUL (ANP) - Tim Krul was niet tevreden over zijn optreden in de verloren uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Turkije (4-2). "Ik vond dat ik wel meer had kunnen doen", zei hij. "Op een andere avond verricht ik misschien wel een wereldredding. Nu eindigde zo'n bal in de kruising."

Krul kreeg pas vlak voor de wedstrijd te horen dat hij moest keepen. Jasper Cillessen bleek in warming-up een knieblessure te hebben opgelopen. Hij werd bij de Turkse openingstreffer verrast omdat Matthijs de Ligt een bal van Burak Yilmaz van richting veranderde. De spits van Lille benutte ook een strafschop en verzilverde een vrije trap.

Krul baalde nog het meest van de 3-0 van Hakan Çalhanoglu, die in de openingsfase van de tweede helft met een afstandsschot voor 3-0 tekende. "Die bal pak ik in een andere wedstrijd wel", zei de doelman van Norwich City. "Ik wilde het goede gevoel van de duels in november graag meenemen", doelde hij op interlands tegen Polen en Bosnië en Herzegovina. "Maar dit was teleurstellend. Turkije is erg effectief met de kansen omgegaan."

Meer uit Voetbal

Bayern München begint WK voor clubs met monsterzege op Auckland

CINCINNATI (ANP) - Bayern München is het WK voor clubteams overtuigend begonnen. De Duitse landskampioen van coach Vincent Kompany won met 10-0 van FC Auckland City FC.

2 uur geleden
Gattuso volgt Spalletti op als bondscoach Italiaanse voetballers

ROME (ANP) - Gennaro Gattuso is de nieuwe bondscoach van de Italiaanse voetballers. De 47-jarige oud-international, die in 2006 met zijn land de wereldtitel won, is de opvolger van Luciano Spalletti. Die werd eerder deze maand ontslagen.

7 uur geleden
NEC haalt middenvelder Chery (37) na jaar weer terug

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery voetbalt komend seizoen weer voor NEC. De Nijmegenaren nemen de 37-jarige middenvelder over van Antwerp FC. Een jaar geleden verruilde Chery NEC voor de Belgische club.

8 uur geleden
Tel verlaat Bayern München en blijft voor Spurs uitkomen

LONDEN (ANP) - Mathys Tel blijft voor Tottenham Hotspur uitkomen. De Franse aanvaller heeft een zesjarig contract ondertekend, zo maakte de club uit Londen bekend. De twintigjarige jeugdinternational van Frankrijk speelde de afgelopen vier maanden al op huurbasis voor de Spurs.

11 uur geleden
Aanvaller Internazionale strandt in zijn geboorteland Iran

TEHERAN (ANP/RTR) - Mehdi Taremi mist mogelijk de eerste wedstrijd van Internazionale op het WK voor clubs. De aanvaller uit Iran kan niet vanuit zijn geboorteland naar de Verenigde Staten vliegen. Iran heeft het luchtruim gesloten na aanvallen van Israël.

13 uur geleden
Messi en Suárez openen WK voor clubs met doelpuntloos gelijkspel

MIAMI (ANP) - De openingswedstrijd voor het WK voor clubs heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel tussen Inter Miami en Al-Ahly eindigde in 0-0.

14 uur geleden
Media: Gattuso dicht bij aanstelling als nieuwe bondscoach Italië

ROME (ANP/AFP/DPA) - Gennaro Gattuso moet volgens Italiaanse media de nieuwe bondscoach van Italië worden. De voormalige middenvelder van onder meer AC Milan is dicht bij een aanstelling als opvolger van de ontslagen Luciano Spalletti, melden onder meer Gazzetta dello Sport en Sky Sport Italia.

1 dag geleden