Doelman Krul: ik had wel meer kunnen doen
ISTANBUL (ANP) - Tim Krul was niet tevreden over zijn optreden in de verloren uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Turkije (4-2). "Ik vond dat ik wel meer had kunnen doen", zei hij. "Op een andere avond verricht ik misschien wel een wereldredding. Nu eindigde zo'n bal in de kruising."
Krul kreeg pas vlak voor de wedstrijd te horen dat hij moest keepen. Jasper Cillessen bleek in warming-up een knieblessure te hebben opgelopen. Hij werd bij de Turkse openingstreffer verrast omdat Matthijs de Ligt een bal van Burak Yilmaz van richting veranderde. De spits van Lille benutte ook een strafschop en verzilverde een vrije trap.
Krul baalde nog het meest van de 3-0 van Hakan Çalhanoglu, die in de openingsfase van de tweede helft met een afstandsschot voor 3-0 tekende. "Die bal pak ik in een andere wedstrijd wel", zei de doelman van Norwich City. "Ik wilde het goede gevoel van de duels in november graag meenemen", doelde hij op interlands tegen Polen en Bosnië en Herzegovina. "Maar dit was teleurstellend. Turkije is erg effectief met de kansen omgegaan."
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
7 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
7 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
11 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
14 uur geleden