Doelman Krul degradeert met Norwich City uit Premier League
BIRMINGHAM (ANP) - Doelman Tim Krul is met Norwich City gedegradeerd uit de Premier League. De nummer laatst van de Engelse competitie verloor bij Aston Villa met 2-0 en zag concurrent Burnley winnen van Watford, dat nu ook zo goed als zeker is van degradatie. Watford stond tot de 83e minuut voor, maar zag Burnley in de slotfase nog twee keer scoren: 1-2. Burnley-spits Wout Weghorst werd in de 60e minuut gewisseld.
Bij nummer 19 Watford scoorde James Tarkowski in de 8e minuut, middenvelders Jack Cork en Josh Brownhill bezorgden Burnley de belangrijke overwinning. Burnley is nog niet veilig, maar heeft nu een voorsprong van 5 punten op nummer 18 Everton met nog vier wedstrijden te spelen. Everton heeft nog twee duels extra om degradatie te voorkomen.
Krul zag aanvallers Ollie Watkins en Danny Ings scoren voor Aston Villa. Norwich City was vorig seizoen nog gepromoveerd. De club heeft nu het Premier League-record van meeste degradaties in handen: zes.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
5 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
8 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
11 uur geleden