Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Jurjus van PSV naar Duitse derdeklasser

Doelman Jurjus van PSV naar Duitse derdeklasser

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Hidde Jurjus verruilt PSV voor de Duitse voetbalclub KFC Uerdingen 05. De 26-jarige keeper ondertekende een contract voor twee jaar bij de ploeg die uitkomt in de derde Bundesliga. Hij wordt bij Uerdingen teamgenoot van oud-PSV'er Peter van Ooijen.

PSV nam Jurjus in 2016 over van De Graafschap. De keeper kreeg in Eindhoven een vijfjarig contract, maar hij slaagde er niet in een basisplaats te veroveren in de hoofdmacht. PSV verhuurde Jurjus eerst aan Roda JC en de afgelopen twee seizoenen stond hij als huurling onder de lat bij zijn oude club De Graafschap.

De voormalige jeugdinternational stapt nu over naar KFC Uerdingen. PSV nam eerder deze zomer al afscheid van keeper Robbin Ruiter (naar Willem II) en mogelijk vertrekt ook Jeroen Zoet. De nieuwe Duitse trainer Roger Schmidt kon deze week met Yvon Mvogo een nieuwe doelman verwelkomen, die de concurrentie moet aangaan met Lars Unnerstall.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht start play-offs Europa League met zege op Zrinjski

MOSTAR (ANP) - FC Utrecht is de play-offs om een plaats in het hoofdtoernooi van de Europa League begonnen met een overwinning. In het Bosnische Mostar won de ploeg van trainer Ron Jans met 2-0 van Zrinjski Mostar. De return in Utrecht is volgende week.

9 uur geleden
AZ verrast met uitzege op Levski Sofia in play-offs: 0-2

SOFIA (ANP) - AZ heeft een knappe zege geboekt in de play-offs van de Conference League. De ploeg van coach Maarten Martens won in Bulgarije met 2-0 het eerste duel met Levski Sofia. Ibrahim Sadiq en Troy Parrott maakten in het nagenoeg uitverkochte nationale stadion van Sofia de doelpunten. Over een week kan AZ in de return in Alkmaar deelname aan de groepsfase van het derde Europese clubtoernooi veiligstellen.

9 uur geleden
Ten Hag verwelkomt Franse international Badé bij Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Coach Erik ten Hag heeft vlak voor aanvang van de Bundesliga nog een nieuwe speler erbij gekregen bij Bayer Leverkusen. De club presenteerde de Franse international Loïc Badé als aanwinst. De centrale verdediger is voor een bedrag van naar verluidt 20 miljoen euro overgenomen van de Spaanse club Sevilla. Hij heeft een contract van vijf jaar getekend.

13 uur geleden
Engelse voetbalclubs breken met 2,7 miljard euro transferrecord

LONDEN (ANP/RTR) - De Premier League heeft het transferrecord gebroken. Volgens FootballTransfers.com komt het totaalbedrag van deze transferperiode boven de 2,7 miljard euro die in de zomer van 2023 door de Engelse clubs werd uitgegeven. Met de transfer van de Zwitser Noah Okafor van AC Milan naar Leeds United werd het record overschreden. Met deze overgang was 20 miljoen euro gemoeid.

14 uur geleden
International Frimpong weken aan de kant door hamstringblessure

LIVERPOOL (ANP) - Voetballer Jeremie Frimpong (24) is enkele weken uitgeschakeld met een blessure aan zijn hamstring. Liverpool-coach Arne Slot zei tijdens een persconferentie dat de verdediger tot en met de interlandperiode van Oranje er bij Liverpool uitligt. Dat betekent dat Frimpong de kwalificatie-interlands voor het WK van 2026 thuis tegen Polen en uit tegen Litouwen hoogstwaarschijnlijk zal missen.

15 uur geleden
Verdediger Koundé verlengt contract met FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé (26) heeft zijn contract met FC Barcelona verlengd tot 2030. De Franse verdediger maakte in 2022 de overstap van FC Sevilla naar FC Barcelona. Destijds was er een bedrag van 50 miljoen euro gemoeid met zijn overgang.

17 uur geleden
Zuid-Amerikaans voetbalduel gestaakt om supportersgeweld

BUENOS AIRES (ANP/RTR) - De Copa Sudamericana-wedstrijd tussen het Argentijnse Independiente en Universidad de Chile is gestaakt na supportersgeweld op de tribunes. In de rust in Buenos Aires ging het mis, nadat Chileense fans stenen hadden gegooid naar de thuisfans. Vervolgens bestormden Argentijnen het uitvak en vielen daar supporters aan.

21 uur geleden