Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Jurjus is wel toe aan feestje met FC Groningen

Doelman Jurjus is wel toe aan feestje met FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Doelman Hidde Jurjus kon zijn geluk niet op na de zege van FC Groningen op Fortuna Sittard in de kwartfinale van de KNVB-beker. Na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (0-0) nam de thuisploeg de strafschoppen beter (4-3).

Jurjus stopte een strafschop van Oguzhan Özyakup en zag Mouhamed Belkheir op de lat schieten. "Het was een slechte wedstrijd. Voor de mensen thuis werd het pas leuk bij de penalty's. Wij konden ook niet meer. En zij ook niet. Dan krijg je dit", jubelde Jurjus bij ESPN. "Zelf heb ik wel een lekkere wedstrijd gekeept. Al met al is het een heel mooie dag."

FC Groningen won de KNVB-beker in 2015 en degradeerde afgelopen seizoen uit de Eredivisie. De club wordt zaterdag tijdens een loting gekoppeld aan Feyenoord, NEC of SC Cambuur voor een halve finale.

"Een thuiswedstrijd tegen Cambuur of NEC zou geweldig zijn", stelde Jurjus. "Maar een thuiswedstrijd tegen Feyenoord zou ook mooi zijn. Maar laten we nu eerst maar eens genieten. Want deze club heeft veel klappen gehad en is wel eens toe aan een feestje."

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

7 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

8 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

8 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

8 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

9 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

10 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

10 uur geleden