Doelman Hahn tot einde van het seizoen bij Anderlecht
BRUSSEL (ANP) - Doelman Warner Hahn komt na de winterstop uit voor RSC Anderlecht. De 28-jarige keeper zat sinds het voortijdig afgebroken seizoen in Nederland zonder club nadat zijn contract bij sc Heerenveen was afgelopen. In Brussel tekent Hahn tot het einde van het seizoen.
Anderlecht ziet in Hahn de oplossing voor hun keepersprobleem. Tweede doelman Hendrik Van Crombrugge is lang uit de roulatie met een blessure, waardoor oud-Willem II'er Timon Wellenreuther momenteel de enige beschikbare en ervaren keeper is.
"In de jeugd heb ik vaak tegen Anderlecht gespeeld, ik ken de club dus al heel lang", vertelt Hahn op de clubwebsite. "Ik heb heel veel zin in mijn eerste buitenlandse avontuur en kijk er naar uit om vanaf zaterdag op de training er meteen hard tegenaan te gaan."
Voor zijn periode bij Heerenveen keepte Hahn onder meer bij FC Dordrecht, PEC Zwolle en Excelsior. De geboren Rotterdammer zat in de jeugd bij Sparta en Ajax. Daarna belandde hij via Dordrecht bij Feyenoord maar daar brak hij niet door.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
1 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.
4 uur geleden