Doelman Hahn tot einde van het seizoen bij Anderlecht
BRUSSEL (ANP) - Doelman Warner Hahn komt na de winterstop uit voor RSC Anderlecht. De 28-jarige keeper zat sinds het voortijdig afgebroken seizoen in Nederland zonder club nadat zijn contract bij sc Heerenveen was afgelopen. In Brussel tekent Hahn tot het einde van het seizoen.
Anderlecht ziet in Hahn de oplossing voor hun keepersprobleem. Tweede doelman Hendrik Van Crombrugge is lang uit de roulatie met een blessure, waardoor oud-Willem II'er Timon Wellenreuther momenteel de enige beschikbare en ervaren keeper is.
"In de jeugd heb ik vaak tegen Anderlecht gespeeld, ik ken de club dus al heel lang", vertelt Hahn op de clubwebsite. "Ik heb heel veel zin in mijn eerste buitenlandse avontuur en kijk er naar uit om vanaf zaterdag op de training er meteen hard tegenaan te gaan."
Voor zijn periode bij Heerenveen keepte Hahn onder meer bij FC Dordrecht, PEC Zwolle en Excelsior. De geboren Rotterdammer zat in de jeugd bij Sparta en Ajax. Daarna belandde hij via Dordrecht bij Feyenoord maar daar brak hij niet door.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
3 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
4 uur geleden