Doelman Hahn tot einde van het seizoen bij Anderlecht
BRUSSEL (ANP) - Doelman Warner Hahn komt na de winterstop uit voor RSC Anderlecht. De 28-jarige keeper zat sinds het voortijdig afgebroken seizoen in Nederland zonder club nadat zijn contract bij sc Heerenveen was afgelopen. In Brussel tekent Hahn tot het einde van het seizoen.
Anderlecht ziet in Hahn de oplossing voor hun keepersprobleem. Tweede doelman Hendrik Van Crombrugge is lang uit de roulatie met een blessure, waardoor oud-Willem II'er Timon Wellenreuther momenteel de enige beschikbare en ervaren keeper is.
"In de jeugd heb ik vaak tegen Anderlecht gespeeld, ik ken de club dus al heel lang", vertelt Hahn op de clubwebsite. "Ik heb heel veel zin in mijn eerste buitenlandse avontuur en kijk er naar uit om vanaf zaterdag op de training er meteen hard tegenaan te gaan."
Voor zijn periode bij Heerenveen keepte Hahn onder meer bij FC Dordrecht, PEC Zwolle en Excelsior. De geboren Rotterdammer zat in de jeugd bij Sparta en Ajax. Daarna belandde hij via Dordrecht bij Feyenoord maar daar brak hij niet door.
Meer uit Voetbal
FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.
19 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.
1 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
22 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
22 uur geleden