Doelman Hahn na vertrek bij Go Ahead Eagles naar Göteborg
GÖTEBORG (ANP) - Bijna twee weken na zijn vertrek bij Go Ahead Eagles heeft doelman Warner Hahn een nieuwe club gevonden. De 29-jarige Rotterdammer gaat in Zweden aan de slag bij IFK Göteborg. Hahn ondertekende een contract voor een jaar, met een optie op nog een jaar.
Eind vorige maand liet Hahn vanwege "een verschil van inzicht" zijn contract in Deventer ontbinden. De international van Suriname was dit seizoen de nummer 1 onder de lat bij Go Ahead Eagles, maar verloor na de winterstop zijn basisplaats aan Andries Noppert. Dat leidde tot het vertrek van Hahn.
De Rotterdammer speelde eerder voor FC Dordrecht, Feyenoord, PEC Zwolle, Excelsior, sc Heerenveen en de Belgische club Anderlecht. "Dit is een van de grootste clubs in Scandinavië, waar in het verleden veel topkeepers voor hebben gespeeld", zegt Hahn op de website van zijn nieuwe club. Göteborg eindigde afgelopen seizoen op de achtste plaats in de Zweedse competitie.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
4 minuten geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
7 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
21 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff bevestigd. De 51-jarige zoon van de legendarische nummer 14 is een contract tot medio 2028 overeengekomen. Hij gaat in februari aan de slag als opvolger van Alex Kroes, die zijn functie na het ontslag van trainer John Heitinga ter beschikking stelde.
22 minuten geledenCASABLANCA (ANP) - Nigeria heeft voor de negende keer de troostfinale van de Afrika Cup gewonnen. De ploeg won in Casablanca de strijd om het brons van Egypte na strafschoppen. Nadat Ademola Lookman de vierde penalty had verzilverd, was de winst zeker.
25 minuten geledenSITTARD (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kiest voor Kiliann Sildillia als vervanger van de licht geblesseerde Sergiño Dest in het uitduel met Fortuna Sittard. De Fransman speelde woensdag ook al vanaf de aftrap mee in het gewonnen bekerduel met FC Den Bosch (1-4), toen hij voor Mauro Júnior in de ploeg kwam. Die Braziliaan neemt in Sittard de positie van linksback weer in, Sildillia speelt aan de rechterkant.
29 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de komst van de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff snel afronden. De zoon van de legendarische nummer 14 is inmiddels in Nederland om de laatste details over een contract tot medio 2028 af te ronden.
30 minuten geleden