Doelman Hahn na vertrek bij Go Ahead Eagles naar Göteborg
GÖTEBORG (ANP) - Bijna twee weken na zijn vertrek bij Go Ahead Eagles heeft doelman Warner Hahn een nieuwe club gevonden. De 29-jarige Rotterdammer gaat in Zweden aan de slag bij IFK Göteborg. Hahn ondertekende een contract voor een jaar, met een optie op nog een jaar.
Eind vorige maand liet Hahn vanwege "een verschil van inzicht" zijn contract in Deventer ontbinden. De international van Suriname was dit seizoen de nummer 1 onder de lat bij Go Ahead Eagles, maar verloor na de winterstop zijn basisplaats aan Andries Noppert. Dat leidde tot het vertrek van Hahn.
De Rotterdammer speelde eerder voor FC Dordrecht, Feyenoord, PEC Zwolle, Excelsior, sc Heerenveen en de Belgische club Anderlecht. "Dit is een van de grootste clubs in Scandinavië, waar in het verleden veel topkeepers voor hebben gespeeld", zegt Hahn op de website van zijn nieuwe club. Göteborg eindigde afgelopen seizoen op de achtste plaats in de Zweedse competitie.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
5 minuten geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
11 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
12 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
12 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
14 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
20 uur geleden