Doelman Hahn na vertrek bij Go Ahead Eagles naar Göteborg
GÖTEBORG (ANP) - Bijna twee weken na zijn vertrek bij Go Ahead Eagles heeft doelman Warner Hahn een nieuwe club gevonden. De 29-jarige Rotterdammer gaat in Zweden aan de slag bij IFK Göteborg. Hahn ondertekende een contract voor een jaar, met een optie op nog een jaar.
Eind vorige maand liet Hahn vanwege "een verschil van inzicht" zijn contract in Deventer ontbinden. De international van Suriname was dit seizoen de nummer 1 onder de lat bij Go Ahead Eagles, maar verloor na de winterstop zijn basisplaats aan Andries Noppert. Dat leidde tot het vertrek van Hahn.
De Rotterdammer speelde eerder voor FC Dordrecht, Feyenoord, PEC Zwolle, Excelsior, sc Heerenveen en de Belgische club Anderlecht. "Dit is een van de grootste clubs in Scandinavië, waar in het verleden veel topkeepers voor hebben gespeeld", zegt Hahn op de website van zijn nieuwe club. Göteborg eindigde afgelopen seizoen op de achtste plaats in de Zweedse competitie.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - Engeland heeft zijn eerste zege in de Nations League binnen. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel won in Praag met 2-0 van Tsjechië, dat lang met tien man speelde.
3 uur geledenKOŠICE (ANP) - Bondscoach John van 't Schip heeft ook zijn tweede wedstrijd als bondscoach van Kazachstan niet kunnen winnen. Bij Slowakije verloor de ploeg met 2-1. Van 't Schip debuteerde eerder met een 1-1-gelijkspel tegen Faeröer.
3 uur geledenSEVILLA (ANP) - Spanje heeft ook de tweede wedstrijd in de Nations League gewonnen. De regerend wereld- en Europees kampioen versloeg in Sevilla met een hoofdrol van Lamine Yamal Kroatië met 4-1.
3 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad heeft een nieuw contract getekend bij Corinthians uit Brazilië. De in Utrecht geboren middenvelder blijft tot eind december 2027 bij de ploeg van Oranje-international Memphis Depay. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal tekende vorige maand eveneens een nieuwe verbintenis bij de club uit São Paulo. Hij blijft tot medio 2028.
4 uur geledenPTUJ (ANP) - Het is voor Jong Oranje nog lastiger geworden om het EK van 2027 in Albanië en Servië te bereiken. Jong Israël won met 3-2 bij Jong Slovenië en staat steviger op de tweede plaats in de kwalificatiegroep achter koploper Jong Noorwegen.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kan bij de play-offs in de WK-kwalificatie tegen Hongarije geen beroep doen op Vivianne Miedema, Renee van Asten en keepster Daphne van Domselaar. Veurink heeft Isa Kardinaal en Sophie Proost voor het eerst opgeroepen.
7 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Manchester City is officieel schuldig bevonden aan alle aanklachten wegens ernstige overtredingen van de financiële regels van de Premier League in de seizoenen 2009/10 tot en met 2017/18. Dat maakte de Premier League dinsdag bekend.
7 uur geleden