Doelman Hahn na vertrek bij Go Ahead Eagles naar Göteborg
GÖTEBORG (ANP) - Bijna twee weken na zijn vertrek bij Go Ahead Eagles heeft doelman Warner Hahn een nieuwe club gevonden. De 29-jarige Rotterdammer gaat in Zweden aan de slag bij IFK Göteborg. Hahn ondertekende een contract voor een jaar, met een optie op nog een jaar.
Eind vorige maand liet Hahn vanwege "een verschil van inzicht" zijn contract in Deventer ontbinden. De international van Suriname was dit seizoen de nummer 1 onder de lat bij Go Ahead Eagles, maar verloor na de winterstop zijn basisplaats aan Andries Noppert. Dat leidde tot het vertrek van Hahn.
De Rotterdammer speelde eerder voor FC Dordrecht, Feyenoord, PEC Zwolle, Excelsior, sc Heerenveen en de Belgische club Anderlecht. "Dit is een van de grootste clubs in Scandinavië, waar in het verleden veel topkeepers voor hebben gespeeld", zegt Hahn op de website van zijn nieuwe club. Göteborg eindigde afgelopen seizoen op de achtste plaats in de Zweedse competitie.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
19 uur geledenPARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
20 uur geledenCOVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.
20 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
1 dag geleden