Doelman Hahn na vertrek bij Go Ahead Eagles naar Göteborg
GÖTEBORG (ANP) - Bijna twee weken na zijn vertrek bij Go Ahead Eagles heeft doelman Warner Hahn een nieuwe club gevonden. De 29-jarige Rotterdammer gaat in Zweden aan de slag bij IFK Göteborg. Hahn ondertekende een contract voor een jaar, met een optie op nog een jaar.
Eind vorige maand liet Hahn vanwege "een verschil van inzicht" zijn contract in Deventer ontbinden. De international van Suriname was dit seizoen de nummer 1 onder de lat bij Go Ahead Eagles, maar verloor na de winterstop zijn basisplaats aan Andries Noppert. Dat leidde tot het vertrek van Hahn.
De Rotterdammer speelde eerder voor FC Dordrecht, Feyenoord, PEC Zwolle, Excelsior, sc Heerenveen en de Belgische club Anderlecht. "Dit is een van de grootste clubs in Scandinavië, waar in het verleden veel topkeepers voor hebben gespeeld", zegt Hahn op de website van zijn nieuwe club. Göteborg eindigde afgelopen seizoen op de achtste plaats in de Zweedse competitie.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De Utrechtse amateurvoetbalclub USV Hercules bevestigt dat oud-speler Mats Grotenbreg (28) donderdag is overleden. Hij werd door een boot aangevaren toen hij aan het zwemmen was bij de Mookerplas in het noorden van Limburg. Hercules noemt Grotenbreg een held en wenst zijn nabestaanden "alle kracht dit verlies te dragen".
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telecombedrijf KPN heeft de sponsorovereenkomst met de KNVB verlengd. Het nieuwe contract loopt van 1 juli tot en met 30 juni 2030. Dat maakte KPN vrijdag bekend in een persbericht.
2 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Eloy Room (37) denkt over vier jaar opnieuw als doelman van Curaçao naar het WK voetbal te gaan. "Natuurlijk kunnen we het WK nog een keer halen", zei de keeper na de uitschakeling van de kleinste deelnemer ooit in Philadelphia. "Ik ben er dan gewoon weer bij. Ik ga nog veel meer jongens overhalen om mee te doen. Waarom zou je niet voor Curaçao willen spelen?"
3 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Hervé Renard heeft geen spijt dat hij na de nederlaag in het eerste WK-duel met Zweden (5-1) aan de slag is gegaan als interim-bondscoach van Tunesië.
4 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat mag heel trots zijn op wat hij met Curaçao heeft bereikt. Dat zei verdediger Juriën Gaari (32) in Philadelphia nadat Curaçao op het WK was uitgeschakeld door een 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust. "We hebben twee jaar met Advocaat gewerkt. Zijn energie was ondanks zijn leeftijd altijd goed. We hadden een goede connectie. We zijn ook trots op hem. Het is jammer als hij stopt, maar zo is het voetbal. En wie weet gaat hij wel door. Je weet het met deze coach nooit."
4 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Gianni Infantino, de voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA, is onder de indruk van de prestaties van Curaçao op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
4 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is nu al de bestbezochte mondiale eindronde ooit. Het record van 3,6 miljoen toeschouwers uit 1994 is voor het einde van de groepsfase verbroken, meldt de FIFA.
4 uur geleden