Doelman Flekken incasseert in slotseconden gelijkmaker
MAINZ (ANP) - Doelman Mark Flekken meldt zich maandag ongetwijfeld met een teleurgesteld gevoel bij het Nederlands elftal. De keeper van SC Freiburg moest in de Duitse competitiewedstrijd tegen FSV Mainz 05 in de slotseconden de gelijkmaker incasseren: 1-1. De aangegeven 5 minuten blessuretijd waren al verstreken toen Karim Onisiwo na een doorgekopte ingooi de 1-1 langs Flekken schoot.
Ritsu Doan, de Japanse oud-speler van FC Groningen en PSV, had Freiburg kort na rust op voorsprong gezet in Mainz. De ploeg van Flekken was bij winst op gelijke hoogte gekomen met Union Berlin, de nummer 3 van de Bundesliga, maar bleef door de tegentreffer in de laatste seconden op de vierde plaats staan.
Ronald Koeman, terug als bondscoach van Oranje, heeft Flekken opgeroepen voor de EK-kwalificatiewedstrijden van Oranje tegen Frankrijk en Gibraltar. Jasper Cillessen (NEC) en Bart Verbruggen (Anderlecht) zijn de andere keepers in de selectie.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
3 uur geleden