Doelman Flekken incasseert in slotseconden gelijkmaker
MAINZ (ANP) - Doelman Mark Flekken meldt zich maandag ongetwijfeld met een teleurgesteld gevoel bij het Nederlands elftal. De keeper van SC Freiburg moest in de Duitse competitiewedstrijd tegen FSV Mainz 05 in de slotseconden de gelijkmaker incasseren: 1-1. De aangegeven 5 minuten blessuretijd waren al verstreken toen Karim Onisiwo na een doorgekopte ingooi de 1-1 langs Flekken schoot.
Ritsu Doan, de Japanse oud-speler van FC Groningen en PSV, had Freiburg kort na rust op voorsprong gezet in Mainz. De ploeg van Flekken was bij winst op gelijke hoogte gekomen met Union Berlin, de nummer 3 van de Bundesliga, maar bleef door de tegentreffer in de laatste seconden op de vierde plaats staan.
Ronald Koeman, terug als bondscoach van Oranje, heeft Flekken opgeroepen voor de EK-kwalificatiewedstrijden van Oranje tegen Frankrijk en Gibraltar. Jasper Cillessen (NEC) en Bart Verbruggen (Anderlecht) zijn de andere keepers in de selectie.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - Aanvaller Ro-Zangelo Daal begint om 21.00 uur met AZ aan het uitduel met Sparta Praag in de achtste finales van de Conference League. De vleugelaanvaller viel zondag tijdens het thuisduel met Heracles Almelo geblesseerd uit, maar is op tijd hersteld.
21 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Elk team in een vrouwencompetitie van de FIFA is voortaan verplicht om ten minste één vrouwelijke hoofd- of assistent-coach in dienst te hebben. Dit maakt deel uit van een reeks nieuwe regels van de wereldvoetbalbond, gericht op het vergroten van het aantal vrouwen dat op het hoogste niveau als coach actief is.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino belooft dat de FIFA er alles aan doet om het WK zoals gepland door te laten gaan, ondanks twijfels over de aanwezigheid van Iran op het toernooi. "We kijken ernaar uit dat alle teams deelnemen aan het WK en in een geest van fair play en wederzijds respect kunnen strijden", zei de Zwitser tijdens een online vergadering in Zürich. "We hebben een schema. Binnenkort zullen alle 48 deelnemende teams bekend zijn. Het WK moet dan doorgaan zoals na de loting is bekendgemaakt."
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV wil het Philips Stadion voor 2030 flink uitbreiden. De regerend landskampioen uit Eindhoven mikt op een capaciteit van 52.000 tot 58.500 plaatsen. De koploper van de Eredivisie kan nu maximaal 35.000 fans tijdens thuisduels toelaten.
1 uur geledenISTANBUL (ANP/DPA) - Galatasaray eist van de UEFA een schadevergoeding voor de blessure die Noa Lang woensdag heeft opgelopen in het verloren uitduel met Liverpool in de Champions League (4-0). De aanvaller van het Nederlands elftal raakte met een duim bekneld tussen twee reclameborden en heeft zich laten opereren aan een diepe snee in zijn duim.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan de laatste maanden van het voetbalseizoen niet meer beschikken over Shola Shoretire. De 22-jarige Engelse aanvaller, die wordt gehuurd van PAOK Saloniki, heeft dinsdag tijdens een training een knieblessure opgelopen. Dat meldt PEC Zwolle donderdag.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Boy Kemper neemt aan het einde van het seizoen afscheid van NAC Breda. De aanvoerder wil zijn aflopende contract niet verlengen en staat open voor een buitenlands avontuur.
3 uur geleden