Doelman Flekken incasseert in slotseconden gelijkmaker
MAINZ (ANP) - Doelman Mark Flekken meldt zich maandag ongetwijfeld met een teleurgesteld gevoel bij het Nederlands elftal. De keeper van SC Freiburg moest in de Duitse competitiewedstrijd tegen FSV Mainz 05 in de slotseconden de gelijkmaker incasseren: 1-1. De aangegeven 5 minuten blessuretijd waren al verstreken toen Karim Onisiwo na een doorgekopte ingooi de 1-1 langs Flekken schoot.
Ritsu Doan, de Japanse oud-speler van FC Groningen en PSV, had Freiburg kort na rust op voorsprong gezet in Mainz. De ploeg van Flekken was bij winst op gelijke hoogte gekomen met Union Berlin, de nummer 3 van de Bundesliga, maar bleef door de tegentreffer in de laatste seconden op de vierde plaats staan.
Ronald Koeman, terug als bondscoach van Oranje, heeft Flekken opgeroepen voor de EK-kwalificatiewedstrijden van Oranje tegen Frankrijk en Gibraltar. Jasper Cillessen (NEC) en Bart Verbruggen (Anderlecht) zijn de andere keepers in de selectie.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Nordin Amrabat (39) keert terug in de Eredivisie. De 64-voudig international van Marokko gaat voor FC Utrecht spelen, waar hij de afgelopen twee weken al meetrainde. De club meldt geen details over de contractduur.
29 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft verdediger Jakov Medić aangetrokken. De 27-jarige Kroaat wordt voor één seizoen gehuurd van het Engelse Norwich City. Er is een koopoptie opgenomen in het contract.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de transfer van buitenspeler Sami Ouaissa afgerond. De 21-jarige Nederlander met Marokkaanse roots komt over van NEC en tekent een contract voor vijf seizoenen bij de landskampioen.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft middenvelder Arno Verschueren naar het Belgische SK Beveren laten gaan. De 29-jarige Belg speelde sinds januari 2025 in Enschede.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft afscheid genomen van aanvaller Luka Ivanušec. De Rotterdamse club heeft "in goed overleg" het contract van de 27-jarige Kroaat ontbonden. Hij had nog een verbintenis in De Kuip tot medio 2028.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieblessure opgelopen. De 132-voudig international van Oranje mist daardoor de opening van de Engelse voetbalcompetitie, meldt haar club Manchester City.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft eindelijk een opvolger voor de eind juni naar Chicago Fire vertrokken spits Robert Lewandowski. De Spaanse landskampioen neemt Gabriel Jesus over van Arsenal. De 29-jarige Braziliaan ondertekent een contract voor drie seizoenen bij FC Barcelona, dat ook lange tijd bezig was om de Argentijn Julián Álvarez van Atlético Madrid over te nemen. Die club wilde echter niet meewerken aan een overgang.
6 uur geleden