Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Flekken beleeft frustrerende avond in Kuip vol met Polen

Doelman Flekken beleeft frustrerende avond in Kuip vol met Polen

ROTTERDAM (ANP) - Doelman Mark Flekken zocht niet naar excuses na het gelijkspel van het Nederlands elftal tegen Polen in de Nations League (2-2). "Ik ga de beelden nog wel even terugkijken", zei hij in de catacomben van De Kuip die tijdens het duel voor ongeveer de helft was gevuld met luidruchtige fans van de bezoekers. "Maar ik heb sterk het gevoel dat ik die 0-1 had moeten voorkomen. Daar baal ik van."

Flekken liet zich twee dagen voor zijn 29e verjaardag verrassen door een laag schot van Matthew Cash. Aan de 0-2 van Piotr Zielinski in de 50e minuut had hij geen schuld. Steven Berghuis leed balverlies, waarna de in Kerkrade geboren doelman plotseling oog in oog stond met twee Poolse aanvallers.

"Dit zijn frustrerende avonden voor een keeper", omschreef Flekken vlak na de wedstrijd zijn gevoelens. "Ik verricht in de tweede helft nog wel aan aardige redding. Maar die jongen bleek al buitenspel te staan. Dus dat telt niet. Verder kreeg ik weinig te doen maar word ik wel twee keer gepasseerd."

Keepers

Flekken zou eigenlijk niet keepen tegen Polen. Maar Jasper Cillessen liep tijdens een training tegen een paal aan. "Die kneuzing moet eerst soepel worden", zei bondscoach Louis van Gaal. "Ik vind het niet prettig. Hij is heel veel geblesseerd en je moet op spelers kunnen rekenen."

Cillessen stond eerder dit seizoen langdurig aan de kant met een lies- en kuitblessure. Hij is niet de enige Nederlandse keeper met fysieke klachten. Tim Krul verliet afgelopen week geblesseerd het trainingskamp van Oranje. Feyenoorder Justin Bijlow maakt geen deel uit van nationale selectie omdat hij pas net hersteld is van een voetblessure. Ajacied Remko Pasveer stond de afgelopen maanden aan de kant met een gebroken vinger. Ook hij is in beeld bij Van Gaal voor het WK in Qatar.

Zonde

Oranje is halverwege de groepsfase nog steeds koploper van groep 4 van de A-divisie van de Nations League. met een voorsprong van 3 punten op België en Polen. "Toch blijft het zonde dat we niet hebben gewonnen. Dan hadden we helemaal los gestaan", zei Flekken die Memphis Depay in blessuretijd een strafschop zag missen nadat Davy Klaassen en Denzel Dumfries Oranje op 1-2 en 2-2 hadden gezet.

Nederland sluit het seizoen dinsdag af met een thuisduel met Wales. "Jasper zal dan wel keepen denk ik", zei Flekken die het afgelopen seizoen met SC Freiburg als zesde eindigde in de Bundesliga. "Volgens mij was zijn blessure niet zo ernstig. Maar als hij niet kan spelen, dan moet ik zorgen dat ik er sta."

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

5 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

7 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

10 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

10 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

10 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

12 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

13 uur geleden