
Doelman Donnarumma vindt vorm Italië onacceptabel
OSLO (ANP) - Doelman Gianluigi Donnarumma van Italië heeft de vorm van zijn team onacceptabel genoemd. De Italianen van bondscoach Luciano Spalletti verloren vrijdagavond in Oslo met 3-0 van Noorwegen in hun eerste wedstrijd in groep I.
"Ik heb er geen verklaring voor op dit moment", zei Donnarumma na afloop van de wedstrijd. "Onze fans verdienen dit niet. We moeten goed naar onszelf kijken."
De keeper die de Champions League won met Paris Saint-Germain deed een oproep aan zijn ploeggenoten. "Dit moet van ons allemaal komen. Wij zijn Italië en dit soort wedstrijden zijn onacceptabel. We moeten meer verenigd zijn dan we zijn geweest."
Viervoudig wereldkampioen Italië wist zich voor de afgelopen twee eindrondes van het WK niet te kwalificeren.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP/DPA) - Het Duitse VfL Wolfsburg heeft de Deense middenvelder Christian Eriksen gecontracteerd. De 33-jarige recordinternational heeft een contract tot de zomer van 2027 getekend bij de club waar de Nederlander Paul Simonis sinds deze zomer trainer is.
17 minuten geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse doelman Steve Mandanda heeft zijn loopbaan beëindigd. De 40-jarige oud-international zat zonder club nadat zijn contract bij Stade Rennes afgelopen zomer niet werd verlengd. Mandanda werd vooral bekend als keeper van Olympique Marseille. Voor die Zuid-Franse topclub kwam hij 613 keer uit, waarbij hij net geen tweehonderd keer de nul hield.
1 uur geledenAMSTERDAM (AMP) - Voetbalster Amber Visscher heeft zich voor twee jaar verbonden aan Ajax. De Amsterdamse club neemt de 23-jarige verdedigster over van FC Utrecht.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Na het onderzoek van SC Cambuur naar de racistische bejegening van Willem II-speler Samuel Bamba wordt één persoon verdacht van "ontoelaatbaar gedrag". Dat meldt de voetbalclub uit Friesland op de website.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg heeft zich na de interlandperiode met Denemarken bij Ajax gemeld. "Ik ben hier gekomen om te winnen. Om landskampioen te worden met Ajax", laat hij via de club uit Amsterdam weten. "Dat is het belangrijkste. Ik wil zelf gewoon weer genieten, lol hebben. En natuurlijk wil ik veel doelpunten maken."
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Omar Marmoush mist zondag de thuiswedstrijd van Manchester City tegen Manchester United. De 27-jarige aanvaller heeft een knieblessure opgelopen tijdens de interland met Egypte tegen Burkina Faso.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft de beschikbare 180 kaarten voor de uitwedstrijd van vrijdag tegen Jong AZ binnen enkele minuten verkocht. De supporters reizen volgens een woordvoerder in een buscombi en autocombi richting Wijdewormer, waar de beloften van de club uit Alkmaar alle thuisduels spelen.
11 uur geleden