Doelman Courtois haakt definitief af bij Belgisch voetbalteam
BRUSSEL (ANP) - Thibaut Courtois is definitief afgehaakt bij het Belgisch voetbalelftal met een blessure. De doelman mist daardoor de vier komende wedstrijden in de Nations League, te beginnen vrijdag tegen Nederland. Hij heeft na een bezoek aan de bondsarts het trainingskamp in Tubeke verlaten.
Courtois sukkelt al een tijdje met klachten in de liesstreek. De keeper van Real Madrid onthulde dat na de gewonnen finale van de Champions League tegen Liverpool. "Hij is niet fit door aanhoudende medische problemen", meldde de Belgische voetbalbond op Twitter. Hetzelfde geldt voor verdediger Jason Denayer. Ook hij ontbreekt wegens aanhoudend blessureleed bij de 'Rode Duivels' in de Nations League. De Belgen spelen behalve tegen Oranje ook nog tegen Polen (maandag 6 juni), Wales (vrijdag 10 juni) en nogmaals Polen (maandag 13 juni).
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
7 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
8 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
9 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
53 minuten geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
2 uur geleden