Doelman Courtois haakt definitief af bij Belgisch voetbalteam
BRUSSEL (ANP) - Thibaut Courtois is definitief afgehaakt bij het Belgisch voetbalelftal met een blessure. De doelman mist daardoor de vier komende wedstrijden in de Nations League, te beginnen vrijdag tegen Nederland. Hij heeft na een bezoek aan de bondsarts het trainingskamp in Tubeke verlaten.
Courtois sukkelt al een tijdje met klachten in de liesstreek. De keeper van Real Madrid onthulde dat na de gewonnen finale van de Champions League tegen Liverpool. "Hij is niet fit door aanhoudende medische problemen", meldde de Belgische voetbalbond op Twitter. Hetzelfde geldt voor verdediger Jason Denayer. Ook hij ontbreekt wegens aanhoudend blessureleed bij de 'Rode Duivels' in de Nations League. De Belgen spelen behalve tegen Oranje ook nog tegen Polen (maandag 6 juni), Wales (vrijdag 10 juni) en nogmaals Polen (maandag 13 juni).
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.
41 minuten geledenLONDEN (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (1-2). De ploeg van trainer Arne Slot sloeg toe na rust, toen de thuisploeg al even met tien man speelde.
42 minuten geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig gaat de winterstop in als nummer 4 van de Bundesliga in plaats van als eerste achtervolger van koploper Bayern München. Bayer Leverkusen was in Leipzig met 3-1 te sterk en nam de derde plaats over. Vrijdag verdrong Borussia Dortmund de Oost-Duitsers al van de tweede plaats door een zege op Borussia Mönchengladbach (2-0).
43 minuten geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NEC. De 17-jarige middenvelder krijgt het vertrouwen van interim-trainer Fred Grim na zijn goede spel van vorige week tegen Feyenoord.
2 uur geledenOSS (ANP) - De Graafschap heeft de eerste helft van het seizoen als nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie afgesloten. De ploeg uit Doetinchem won de uitwedstrijd tegen TOP Oss (2-3), na een achterstand van 2-0.
2 uur geledenALMELO (ANP) - SC Heerenveen is er na de bekerzege tegen Feyenoord in geslaagd ook de laatste Eredivisiewedstrijd voor de winterstop met een overwinning af te sluiten. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Almelo met 0-3 te sterk voor Heracles.
2 uur geleden