Doelman Cillessen wint met Valencia in blessuretijd van negen man
VALENCIA (ANP) - Doelman Jasper Cillessen heeft Valencia bij zijn rentree aan een overwinning geholpen. De 31-jarige keeper hield in de thuiswedstrijd tegen Celta zijn doel schoon. Tegen negen spelers van Celta wist Valencia diep in de blessuretijd toe te slaan via treffers van de invallers Manu Vallejo en Kevin Gameiro: 2-0. Bij de bezoekers was Rubén Blanca na een uur spelen met rood van het veld gestuurd, vlak voor tijd kreeg ook Nolito rood.
Cillessen maakte zijn eerste speelminuten van dit seizoen. Jaume Domenech kreeg in de eerste weken van de competitie de voorkeur onder de lat. In november moest Cillessen een operatie ondergaan, vanwege een spierblessure in zijn rechterbeen. Na een lange revalidatie mocht hij tegen Celta weer eens starten.
De rentree van Cillessen is goed nieuws voor bondscoach Frank de Boer met het oog op het EK van komende zomer. Cillessen is normaal gesproken de nummer 1 bij het Nederlands elftal.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
4 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
10 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
10 uur geleden