Doelman Cillessen weer bij selectie Valencia
VALENCIA (ANP) - Doelman Jasper Cillessen maakt deel uit van de selectie van Valencia voor het competitieduel in La Liga van komende zaterdag met Eibar. De Spaanse club meldt dat de oud-Ajacied en international voldoende is hersteld van een blessure aan zijn rechterbovenbeen om in actie te kunnen komen.
Cillessen raakte begin december geblesseerd. Hij miste daardoor onder meer het duel met Ajax in de Champions League, dat Valencia won.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Ismael Saibari vond dat hij zondag bij Feyenoord (2-3) een van zijn beste wedstrijden als PSV'er speelde. "Het extra uurtje rust heeft me goed gedaan", zei hij grappend in De Kuip, daarbij doelend op het ingaan van de wintertijd.
22 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-verdediger Anel Ahmedhodzic vond dat het derde doelpunt van PSV'er Ismael Saibari (2-3) zondag afgekeurd had moeten worden. "Ik werd op mijn voet geraakt. Anders was ik echt niet zo naar de grond gegaan", vertelde de Bosniƫr op een persconferentie.
23 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente was zondag teleurgesteld na de thuisnederlaag van Feyenoord tegen PSV (2-3). "Ik ben blij met mijn doelpunt, maar had er nog een moeten maken", doelde de middenvelder op de grote kans in de slotfase.
50 minuten geledenLONDEN/BIRMINGHAM (ANP) - Arsenal heeft de koppositie in de Premier League verstevigd. De club uit Londen van coach Mikel Arteta won in eigen huis met 1-0 van Crystal Palace en zag concurrenten Manchester City (1-0-nederlaag tegen Aston Villa) en Liverpool (zaterdag 3-2-nederlaag tegen Brentford) punten verspelen.
52 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is dit seizoen in de Eredivisie niet langer ongeslagen. Regerend landskampioen PSV was in De Kuip, dankzij drie doelpunten van Ismael Saibari, met 3-2 te sterk. Feyenoord en PSV hebben na tien speelronden allebei 25 punten. De Rotterdammers behouden de koppositie dankzij een iets beter doelsaldo.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft koploper Feyenoord de eerste nederlaag van dit seizoen in de Eredivisie bezorgd. De Eindhovenaren wonnen in De Kuip met 3-2 en kwamen daarmee in punten op gelijke hoogte met Feyenoord, dat op basis van een iets beter doelsaldo nog wel eerste staat.
1 uur geledenKUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De wereldvoetbalbond FIFA heeft een nieuw Aziatisch voetbaltoernooi aangekondigd. De komst van de FIFA ASEAN Cup, zoals het toernooi gaat heten, werd zondag in de Maleisische hoofdstad bekendgemaakt door FIFA-baas Gianni Infantino tijdens een bijeenkomst van de Associatie van Zuidoost-Aziatische Naties (ASEAN).
2 uur geleden