Doelman Cillessen verliest met Valencia ruim bij Getafe
GETAFE (ANP) - Jasper Cillessen heeft zaterdag met Valencia de competitiewedstrijd bij Getafe ruim verloren. Het werd 3-0.
De Uruguayaan Mauro Arambarri bracht Getafe kort voor rust op voorsprong en in de beginfase van de tweede helft werd het via Jaime Mata 2-0. Valencia stond toen al met een man minder op het veld na rood voor Mouctar Diakhaby. Kort voor tijd zorgde invaller Carles Aleña voor de derde treffer.
Cillessen maakte vorige week zaterdag tegen RC Celta zijn eerste speelminuten van dit seizoen. Jaume Domenech kreeg in de eerste weken van de competitie de voorkeur onder de lat. In november moest Cillessen een operatie ondergaan, vanwege een spierblessure in zijn rechterbeen. Na een lange revalidatie mocht hij tegen Celta weer eens starten en ook nu kreeg Cillessen van trainer Javier Gracia een basisplek. Dat is prettig voor bondscoach Frank de Boer met het oog op het EK van komende zomer. Cillessen is normaal gesproken de nummer 1 bij het Nederlands elftal.
Getafe kwam door de winst in punten op gelijke hoogte met Valencia. De clubs nemen nu op de ranglijst de dertiende en veertiende positie in.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
58 minuten geledenLEEUWARDEN (ANP) - Een van de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van fans van Feyenoord in het uitduel van vorige week met SC Cambuur heeft blijvende gehoorschade opgelopen. "Een man van 41 heeft nu het gehoor van een 70-jarige en hij is er erg emotioneel onder", vertelde algemeen directeur Jesse Bergsma van SC Cambuur vlak voor het thuisduel met FC Twente.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met Napoli een thuiswedstrijd tegen Como verloren (1-2). De linksbuiten had een basisplaats bij de thuisploeg en werd na 56 minuten gewisseld.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft ook de derde competitiewedstrijd onder de teruggekeerde trainer José Mourinho gewonnen. De club vierde voor eigen publiek een ruime zege op Málaga (4-0), dat afgelopen seizoen naar La Liga promoveerde.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar vrij eenvoudig tot een goed einde gebracht. Op het spel van de ploeg uit de hoofdstad was nog voldoende aan te merken. Maar zes dagen voor de topper tegen kampioen PSV liep de formatie van trainer Míchel Sánchez na rust uit naar een ruime zege: 0-4.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar met 4-0 gewonnen. Davy Klaassen, Steven Berghuis, Tolu Arokodare en Marcos Leonardo maakten de doelpunten voor de bezoekers uit Amsterdam.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read was zondag kritisch op de manier waarop Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag (2-2) begon. "We waren gewoon niet scherp. Ik kan niet precies zeggen waar dat aan lag", sprak de rechtervleugelverdediger in De Kuip.
5 uur geleden