Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Cillessen verliest met Valencia ruim bij Getafe

Doelman Cillessen verliest met Valencia ruim bij Getafe

GETAFE (ANP) - Jasper Cillessen heeft zaterdag met Valencia de competitiewedstrijd bij Getafe ruim verloren. Het werd 3-0.

De Uruguayaan Mauro Arambarri bracht Getafe kort voor rust op voorsprong en in de beginfase van de tweede helft werd het via Jaime Mata 2-0. Valencia stond toen al met een man minder op het veld na rood voor Mouctar Diakhaby. Kort voor tijd zorgde invaller Carles Aleña voor de derde treffer.

Cillessen maakte vorige week zaterdag tegen RC Celta zijn eerste speelminuten van dit seizoen. Jaume Domenech kreeg in de eerste weken van de competitie de voorkeur onder de lat. In november moest Cillessen een operatie ondergaan, vanwege een spierblessure in zijn rechterbeen. Na een lange revalidatie mocht hij tegen Celta weer eens starten en ook nu kreeg Cillessen van trainer Javier Gracia een basisplek. Dat is prettig voor bondscoach Frank de Boer met het oog op het EK van komende zomer. Cillessen is normaal gesproken de nummer 1 bij het Nederlands elftal.

Getafe kwam door de winst in punten op gelijke hoogte met Valencia. De clubs nemen nu op de ranglijst de dertiende en veertiende positie in.

Meer uit Voetbal

Feyenoord wint eerste duel met AC Milan (1-0) in tussenronde CL

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste ontmoeting met AC Milan in de tussenronde van de Champions League gewonnen. De Rotterdammers versloegen de huidige nummer 7 van Italië in De Kuip met 1-0. Het was de eerste wedstrijd van interim-trainer Pascal Bosschaart, die de maandag ontslagen Brian Priske opvolgde.

5 uur geleden
Bayern en Benfica zetten eerste stap richting achtste finales

GLASGOW (ANP) - Bayern München heeft een flinke stap richting de achtste finales van de Champions League gezet. De koploper van de Bundesliga won de uitwedstrijd tegen Celtic (1-2). De return van de tussenronde staat voor dinsdag in de hoofdstad van Beieren op het programma.

5 uur geleden
Liverpool verspeelt punten in derby, rood voor Slot

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op het laatste moment punten verspeeld in de uitwedstrijd tegen Everton. James Tarkowski hielp de thuisploeg in de achtste minuut van blessuretijd aan een gelijkspel (2-2).

5 uur geleden
Club Brugge slaat in blessuretijd toe tegen Atalanta

BRUGGE (ANP) - Gustaf Nilsson heeft Club Brugge aan een thuiszege op Atalanta in de tussenronde van de Champions League geholpen. De spits maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in het Jan Breydelstadion (2-1).

7 uur geleden
Ravensbergen scoort driemaal voor voetbalsters van FC Twente

DEN HAAG (ANP) - Jaimy Ravensbergen heeft de voetbalsters van FC Twente aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Ze scoorde de eerste drie doelpunten voor de bezoeksters tegen haar oude club. Daarna bepaalde Nikée van Dijk de eindstand (0-4).

7 uur geleden
Van Bronckhorst voelt niets voor snelle terugkeer naar Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst ziet niets in een snelle terugkeer naar Feyenoord. "Ik koester alle mooie momenten die ik heb beleefd, maar voor mij is het nu geen optie", zei hij bij Ziggo Sport.

8 uur geleden
Basisplaats Giménez bij AC Milan bij terugkeer in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez staat bij zijn terugkeer in De Kuip in de basis bij AC Milan. De Mexicaanse aanvaller neemt het met zijn nieuwe werkgever in de tussenronde van de Champions League op tegen Feyenoord, dat begin deze maand 35 miljoen euro van Milan voor hem ontving.

8 uur geleden