Doelman Cillessen tegen Real Madrid weer op de bank
JEDDAH (ANP) - Doelman Jasper Cillessen zit donderdagavond in de halve finale van de strijd om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid opnieuw op de bank bij Valencia. Dat overkwam hem ook al in het afgelopen weekeinde, in het competitieduel met Eibar.
De international van Oranje maakte begin dit seizoen de overstap van Barcelona naar Valencia, omdat hij in Cataloniƫ weinig aan spelen toekwam. Aanvankelijk was hij basisspeler bij zijn nieuwe club, totdat hij begin december geblesseerd raakte. Nu Cillessen weer fit is geeft trainer Albert Celades vooralsnog de voorkeur aan Jaume Domenech.
De wedstrijd tussen Valencia en Real Madrid wordt gespeeld in Jeddah, Saudi-Arabiƫ.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
9 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
11 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
11 uur geleden