Doelman Cillessen speelt met Valencia gelijk tegen Mallorca
VALENCIA (ANP) - Doelman Jasper Cillessen heeft met Valencia een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen Real Mallorca (2-2). Gonçalo Guedes en José Luis Gayà scoorden in blessuretijd voor Valencia.
Cillessen en zijn ploeggenoten kwamen met 0-2 achter. Ángel opende de score en Mouctar Diakhaby werkte de bal in eigen doel. Real Mallorca speelde vanaf de 54e minuut met tien man. De Koreaan Lee Kang-In kreeg toen zijn tweede gele kaart. Valencia kon pas in blessuretijd van de overtalsituatie profiteren.
Valencia is na een redelijke competitiestart afgezakt naar de middenmoot van la Liga. Bondscoach Louis van Gaal heeft Cillessen niet opgenomen in zijn voorselectie van het Nederlands elftal voor de laatste duels in de WK-kwalificatie met Montenegro en Noorwegen.
Cillessen miste afgelopen zomer het EK nadat hij besmet was geraakt met het coronavirus. Sindsdien is hij niet meer opgeroepen voor Oranje.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
9 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
13 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
15 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
17 uur geleden