Doelman Cillessen speelt met Valencia gelijk tegen Mallorca
VALENCIA (ANP) - Doelman Jasper Cillessen heeft met Valencia een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen Real Mallorca (2-2). Gonçalo Guedes en José Luis Gayà scoorden in blessuretijd voor Valencia.
Cillessen en zijn ploeggenoten kwamen met 0-2 achter. Ángel opende de score en Mouctar Diakhaby werkte de bal in eigen doel. Real Mallorca speelde vanaf de 54e minuut met tien man. De Koreaan Lee Kang-In kreeg toen zijn tweede gele kaart. Valencia kon pas in blessuretijd van de overtalsituatie profiteren.
Valencia is na een redelijke competitiestart afgezakt naar de middenmoot van la Liga. Bondscoach Louis van Gaal heeft Cillessen niet opgenomen in zijn voorselectie van het Nederlands elftal voor de laatste duels in de WK-kwalificatie met Montenegro en Noorwegen.
Cillessen miste afgelopen zomer het EK nadat hij besmet was geraakt met het coronavirus. Sindsdien is hij niet meer opgeroepen voor Oranje.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.
1 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.
2 uur geledenVANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.
7 uur geledenSITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.
11 uur geledenBURNLEY (ANP) - Scott Parker heeft ontslag genomen als hoofdcoach bij Burnley, acht dagen nadat de club degradeerde uit de Premier League. Assistent-trainer Mike Jackson neemt de laatste vier wedstrijden de rol van hoofdtrainer op zich, meldt de club op zijn website.
13 uur geleden