Doelman Cillessen speelt met Valencia gelijk tegen Mallorca
VALENCIA (ANP) - Doelman Jasper Cillessen heeft met Valencia een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen Real Mallorca (2-2). Gonçalo Guedes en José Luis Gayà scoorden in blessuretijd voor Valencia.
Cillessen en zijn ploeggenoten kwamen met 0-2 achter. Ángel opende de score en Mouctar Diakhaby werkte de bal in eigen doel. Real Mallorca speelde vanaf de 54e minuut met tien man. De Koreaan Lee Kang-In kreeg toen zijn tweede gele kaart. Valencia kon pas in blessuretijd van de overtalsituatie profiteren.
Valencia is na een redelijke competitiestart afgezakt naar de middenmoot van la Liga. Bondscoach Louis van Gaal heeft Cillessen niet opgenomen in zijn voorselectie van het Nederlands elftal voor de laatste duels in de WK-kwalificatie met Montenegro en Noorwegen.
Cillessen miste afgelopen zomer het EK nadat hij besmet was geraakt met het coronavirus. Sindsdien is hij niet meer opgeroepen voor Oranje.
Meer uit Voetbal
HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."
2 uur geledenUDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
19 uur geledenRIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.
21 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."
23 uur geleden