Doelman Cillessen haakt bij Valencia af in warming-up
LOGRONES (ANP) - Doelman Jasper Cillessen zou bij Valencia in het bekerduel met Logronés woensdagavond voor het eerst sinds lange tijd in de basis staan, maar haakte tijdens de warming-up alsnog af. Aanvankelijk gaf de club de opstelling prijs met de Nederlandse international in het doel. Kort voor aanvang werd dat herroepen en werd gemeld dat Jaume Domènech alsnog speelt.
De reden is vrijwel zeker een blessure bij Cillessen, die net sinds een paar weken fit was. Begin december raakte hij geblesseerd. Nadat hij begin januari weer fit was bleef coach Albert Celades voor de aanvankelijk tweede keeper Domènech kiezen. Valencia won met 1-0, door een doelpunt van Maximiliano Gómez.
Valencia is titelverdediger in het bekertoernooi. Het versloeg vorig seizoen in de finale Barcelona, dat destijds speelde met Cillessen in het doel.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.
13 minuten geledenFES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
10 uur geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.
17 uur geleden