Doelman Cillessen dicht bij terugkeer naar NEC
NIJMEGEN (ANP) - NEC hoopt de overgang van doelman Jasper Cillessen (33), die overkomt van Valencia, vrijdag af te ronden. De Nijmegenaren willen de 63-voudig international terughalen naar de club, waarvoor hij in 2010 debuteerde in de Eredivisie. De afronding van de transfer heeft vanwege een technische formaliteit enige vertraging opgelopen, meldde NEC.
Cillessen doorliep de jeugdopleiding bij NEC en verruilde de club in 2011 voor Ajax. Na vijf seizoenen in Amsterdam maakte de keeper van het Nederlands elftal een transfer naar FC Barcelona. Bij de Spaanse topclub kwam de keeper maar sporadisch in actie. Hij was de tweede doelman achter de Duitser Marc-André ter Stegen en keepte vooral in het bekertoernooi. In 2019 werd hij overgenomen door Valencia.
Cillessen was de eerste doelman van Oranje op het WK van 2014, waar Nederland als derde eindigde. De keeper ontbrak bij het Nederlands elftal op het afgelopen EK door een coronabesmetting. Bondscoach Louis van Gaal nam hem daarna weer op in de selectie. Zo keepte hij in de laatste interland tegen Wales in de Nations League in juni.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een uur spelen stilgelegd, nadat er vuurwerk op het veld werd gegooid. FC Utrecht stond op dat moment op een achterstand van 3-0 in de Galgenwaard.
8 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen PSV. De 18-jarige middenvelder krijgt nog de voorkeur boven aanwinst Sofyan Amrabat, die op 19 juli zijn laatste wedstrijd speelde toen Marokko werd uitgeschakeld door Frankrijk op het WK.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft zich in de Eredivisie hersteld van het puntenverlies tegen ADO Den Haag (2-2) van zondag. De Rotterdammers waren in Nijmegen met 3-1 te sterk voor NEC. Na een tegenvallende eerste helft vielen alle doelpunten in De Goffert na rust.
1 uur geledenBILBAO (ANP) - Athletic Club heeft zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie thuis in een uitverkocht San Mamés met 3-0 gewonnen van Atlético Madrid. De doelpunten voor de Basken werden in Bilbao allemaal na rust gemaakt door Nico Williams, Robert Navarro en Oihan Sancet.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City is ook na drie speelronden in de Premier League nog zonder puntenverlies. Trainer Enzo Maresca zag zijn elftal in eigen stadion moeizaam winnen van Coventry City. Het werd 1-0.
1 uur geledenKATOWICE (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft bij het WK voetbal voor vrouwen onder 20 in het Poolse Katowice niets losgelaten over zijn functioneren. "Niet vandaag, niet hier", zei Infantino, die bij de openingswedstrijd van het FIFA-toernooi aanwezig was.
1 uur geledenBREMEN (ANP) - Youri Regeer heeft zaterdag succesvol gedebuteerd voor Werder Bremen. De 23-jarige middenvelder, die wordt gehuurd van Ajax, won met zijn nieuwe werkgever met 3-1 van RB Leipzig.
1 uur geleden