Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Cech (38) nerveus bij rentree in reserveteam Chelsea

Doelman Cech (38) nerveus bij rentree in reserveteam Chelsea

LONDEN (ANP) - Doelman Petr Cech maakte in het reserveteam van Chelsea een wat onzekere rentree. De 38-jarige keeper bekende na afloop van de gewonnen wedstrijd tegen Tottenham Hotspur onder 23 jaar (3-2) dat hij nerveus was geweest. Het was zijn eerste officiële wedstrijd in anderhalf jaar tijd.

"De eerste 20 minuten had ik moeite om de automatische bewegingen te vinden die ik gewend was", gaf Cech toe. "Ik was vooraf zenuwachtig door het gebrek aan wedstrijdritme. Ik wist niet wat ik van mezelf kon verwachten. Maar ik kon me na de beginfase aan het tempo van de wedstrijd aanpassen en toen voelde ik me oké."

Cech beëindigde achttien maanden geleden bij Arsenal zijn keepersloopbaan en ging bij Chelsea aan de slag als technisch adviseur. De Tsjech schreef zichzelf in oktober uit voorzorg als selectielid in voor de Premier League, voor het geval hoofdcoach Frank Lampard een keepersprobleem zou krijgen.

"Deze wedstrijd heeft zijn doel bereikt, want dit is precies wat ik nodig had voor het geval er een noodgeval is en ik in de Premier League moet aantreden", concludeerde Cech. Hij hield in vijftien seizoenen in de Premier League, bij Chelsea en Arsenal, een recordaantal van 202 keer de nul vast.

Meer uit Voetbal

Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

12 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

12 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

15 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

16 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

17 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

19 uur geleden
Fortuna Sittard breekt met onwillige hoofdsponsor

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.

21 uur geleden