Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Bürki langer bij Borussia Dortmund

Doelman Bürki langer bij Borussia Dortmund

DORTMUND (ANP) - Doelman Roman Bürki heeft zijn contract bij de Duitse voetbalclub Borussia Dortmund tussentijds met twee jaar verlengd. De 29-jarige Zwitser ligt nu tot de zomer van 2023 vast bij de nummer 2 van de Bundesliga. Bürki is al jarenlang de vaste doelman van Dortmund.

De Zwitser verhuisde in 2015 van SC Freiburg naar de Duitse topclub. Het lukt Dortmund maar niet om de hegemonie van Bayern München in de Bundesliga te doorbreken. Bayern verzekerde zich deze week van de achtste landstitel op rij. Bürki, die in ruim 200 wedstrijden bij Dortmund 75 keer de 'nul' hield, veroverde met de geel-zwarte brigade in 2017 wel de Duitse beker.

"We zijn blij dat met Roman een van de meest constante doelmannen in de Bundesliga bij ons tussen de palen staat", zegt technisch directeur Michael Zorc. "Met hem is een belangrijke plek in het elftal voor langere tijd uitstekend bezet."

Meer uit Voetbal

Denen doen ondanks gelijkspel goede zaken in WK-kwalificatie

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.

2 uur geleden
Zwitserland na zege op Zweden dicht bij WK-kwalificatie

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.

3 uur geleden
Cambuur verspeelt punten bij FC Eindhoven door gelijkspel

EINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.

3 uur geleden
Voetbalster Brugts van Barcelona loopt blessure op in Clásico

BARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.

5 uur geleden
Spanje na zege vrijwel zeker van WK voetbal, Turkije wint ook

TBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.

5 uur geleden
Geblesseerde Dumfries mist ook laatste WK-kwalificatieduel Oranje

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.

8 uur geleden
België nog niet zeker van WK voetbal na gelijkspel in Kazachstan

ASTANA (ANP) - België heeft zich in het uitduel met Kazachstan nog niet weten te plaatsen voor het WK voetbal van volgend jaar. De ploeg bleef in het voorlaatste kwalificatieduel steken op 1-1.

9 uur geleden